Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt,24 CN napra menses?

Ovu teszt,24 CN napra menses?

Figyelt kérdés
A 7. CN naptól csinálom az ovu tesztet. (15ml-s érzékenységű) Nem volt még pozi,de 18-án majdnem teljesen egyforma volt a két csík,de még mindig nem. Ma vagyok a 24.CN napon és elkezdett valami testápoló szerű,barnás,rózsaszínes folyni. Meg fog jönni ilyen hamar? Nem volt ovu? Ha a mai naptól,ha menses lenne,vissza számolok 14-et,akkor kellett volna legyen ovum? Mert pont az nap voltunk együtt. Szept. 3-5 re NEM várom! Csináltam egy one step hcg tesztet ma a sokadik pisiből ,de az negatív.Válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. aug. 24. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt egyforma a csík,mégis volt ovum.

Ha neked ez 18-án volt,akkor még csak 6 nap telt el,mit is mutathatott volna a hcg teszt?A vérzést talán lehet beágyazódásnak is gondolni,de a 6.dpo- n még az is korai.

2015. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak félig olyan erős volt a tesztcsík, mint a kontrollcsík, mégis volt ovum, a többi napon szinte teljesen láthatatlan volt a csík, és az ultrahang szerint meg megrepedt a tüsző.
2015. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok! :) A hcg tesztet azért csináltam,mert az előző menses is furi volt. Most sem jött még meg,csak barna jön kicsit,a hasam néha görcsöl,az szokott amikor megjön. Hát most 25ml-set vettem az lh tesztből,majd azzal is megnézen mit mutat egy hónapig. Persze ha lesz rá szükség. Ez a 7. hónap védekezés nélkül,abból ez volt az első hóbap ovu teszttel. :)
2015. aug. 25. 12:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma megjött,jóval előbb. Nagyon görcsöl a hasam és nagyon nagyon megvan. :/
2015. aug. 26. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!