Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tesztet használtok?

Milyen tesztet használtok?

Figyelt kérdés
Akik sokat teszteltek, milyet használtok? Ami megbízható, de nem egy vagyon. Lassan kezdünk próbálkozni, vennék párat, nézegetem a vaterát, de nem tudom, melyik a jó...
2015. aug. 24. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Facelle teszt, vagy 400 forint a rossmanban. Igaz én nem használtam a vaterásat de olyan sok jót azért nem olvastam róla itt, a bolti 25-ös tesztek hamarabb kimutatták, mint a vaterás 10-es. Legalábbis emlékszem egy pár ilyen esetre.
2015. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
one step, kb 50 ft/db
2015. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ez akkor jó?


[link]



(ha egyszer pozi lesz, akkor mindenképp veszek a rossmannban megerősítés képpen)

2015. aug. 24. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
A vaterán sem lehet jobbat, olcsóbat kapni mint a boltban! Én csak e-xepil-est használtam, általában a két darabosat. Mindig jó volt.
2015. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
boltban én csak 500ft körül láttam, vaterán meg 100ft alatt van dbja, azért gondoltam
2015. aug. 24. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:

De ha azt nézed, 100 darabos kiszerelés egyszerre nem túl olcsó. Még ha nagyon korán is tesztelnél, szerintem havi 5 tesztnél több nem igen kell. Reméljük hamar összejön a baba, akkor meg csak a nyakadon maradna 90 teszt.

Én is korán tesztelős vagyok, bementem a rossmannba, vettem kettőt és már az első pozi lett, a másodikat csak azért csináltam meg, mert hát van. Ha pedig nem jött volna össze is könnyebb a következő fizuból megint venni egy párat, bár szerintem pár hónapnál tovább akkor sem lehet bírni a sok tesztelést, beleőrülnék. És így nézve nem biztos, hogy az olcsó rendelt teszt jobban megéri.

2015. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

X-epilt, illetve mikor halvány pozitív volt, egy facelle tesztcsíkosat is kipróbáltam, és az tényleg sokkal érzékenyebben mutatta, de pár nap múlva az x-epil is erős lett.


A vaterás, illetve fastestes One Step tesztekről én eddig sok rosszat hallottam, így azokat kihagytam

2015. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sylvi860617 válasza:
Gyógyszertári gabriell 10-esen semmi nem látszódott reggeli pisivel rossmann-os facelle 25-ön aznap délutáni pisivel simán látszott a két csík.
2015. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az a bajom, hogy tuti olyan leszek, hogy együtt vagyunk, és 3. napra rá már tesztelek... tudom, hogy tökre fölösleges, de ismerem magam :D ha meg végre pozi lesz, akkor még 4-5db-ot tuti megcsinálok, hogy biiiiztoooos??? :D na, ezért kellene az olcsóbb :D és ha már az pozi akkor veszek rossmannosat az tuti, csak értitek na... :)
2015. aug. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!