Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délutáni pozitív ovu...

Tegnap délutáni pozitív ovu teszt után mikor kell együtt lenni a babához?

Figyelt kérdés
Tegnap este is együtt voltunk, meg ma este is, de holnap már nem tudunk mert a ferjemnek olyan munkaja van....úgy olvastam hogy a teszt nem magat az ovut mutatja, csak elõjelzi, onnan még min...egy nap ovu...most akkor vajon tul koran voltunk egyutt? volt ugy itt valaki hogy csak aznap tudott szexelni amikor pozi volt a teszt es megis teherbe esett?
2015. aug. 24. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Pozitív ovu teszt másnapján a legjobb, azaz ma.

A spermiumok amúgy 3 napig simán elélnek szóval napokkal ezelőtt is esélyes lenne.

2015. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de mi szamit "masnapnak" ha pl tobb napig pozi az ovu teszt...en hulye ma mar nem teszteltem mert annyira nem voltam kepbe igy nem tudom hogy ma is pozi volt e...de ha igen, akkor az a bizonyos masnap holnap van nem?

tegnap ugyanolyan erossegu volt a ket csik delutan, de mar tegnap delben volt eros folyas meg petefeszek szurka, ugyhogy mar abbol ereztem hogy pozi lesz a teszt.. csak eleldegelnek ezek a spermiumok holnap estig ha csak akkor lenne ovu nem?:)


a testhom szombaton 36.4 volt, vasarnap 36.1, ma 36.2...ez nem valami nagy kulonbseg.

2015. aug. 24. 22:17
 3/4 sylvi860617 válasza:
Általában ha ugyan olyan erős a teszt csík mint a kontroll csík vagy a teszt csík kicsit erősebb az számít igazán pozitívnak.Ahhoz képest kb 24-36 órán belül van peteérés.Mi pont akkor voltunk együtt mikor a teszt erősen pozitív volt meg másnap is de akkor már halványabb volt a teszt csík.Remélem segítettem 34 hkm :)
2015. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. mi is pont így voltunk együtt, úgyhogy akkor reménykedem.
2015. aug. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!