Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért van az hogy 17hetesen...

Timi_27 kérdése:

Mért van az hogy 17hetesen nincs hasam? Nem szedtem fel egy dekát se és ha lefekszek csak akkor lehet egyáltalán kitapintani hogy dudorodik a hasam?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkinél más! Akinek szélesebb a csípője jobban "elfekszik" a baba! Van olyan ismerősöm aki mesélte hogy 5 hónaposan nem akarták elhinni róla hogy annyi idős terhes! Szerintem ha egyébként minden ok a babával még örülhetsz is neki! Én is ennyi idős vagyok de már vettem kismamanacit. Ülőmunka miatt is nyomódott a pocim meg délutánra felpuffadok és akkor már kényelmetlen! De sztem ez nem verseny kinek látszik hamarabb, ki adja le hamarabb szülés utána felszedett súlyt stb. A bab jól legyen a többi meg másodlagos!

Minden jót és boldog babavárást :)

2015. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem se látszott még semmi, én sem híztam addig. Majd 20 hetes korom körül kezdett nőni a hasam.
2015. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm:)Boldog Babavárást:)
2015. aug. 25. 09:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 20. hét után kezdett nőni a hasam. Volt olyan a közvetlen környezetemben, akinek csak a 22. héten mondtam meg, hogy terhes vagyok, pedig viszonylag gyakran találkoztam vele és nem vette észre.
2015. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. gyereknel 24. heten mar latszodott

2. gyereknel meg akkor sem, pedig en nem vagyok vekony, de semmit nem hiztam, vagy nottem

bezzeg a vegere, ket gorogdinnyet is behazudhattam volna a ruham ala

2015. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban:D Jó, te már kicsit előbb jársz mint én, de nemrég én is ezen gondolkoztam, hogy mikor lesz már látható, vagy érzékelhető, akár csak a mérleg által. (mérőszalaggal méricskélem a hasam, meg nézem a kilókat, fotózom a pocakot, de a puffadáson kívűl alig van változás). Hány centi magas vagy? Attól is függ, illetve, ahogy írták a csípő szélességétől is.


Első babánál ráadásul az is normális, ha még a 20. hétben se nagyon látszik. Szóval nyugi:) Barátnőmnek már 15 hetesen átadták a helyet a a buszon, ő monduk alacsonyabb. Vékonyságtól szerintem kevésbé függhet, mint a magasságtól, mert mindketten vékonyak vagyunk, de rajtam még csak a puffadás miatt lehet kiszúrni este.

2015. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja és attól is függ, hogy hol tapadt a lepény.
2015. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is:)178cm magas vagyok szóval akkor lehet ezért fér el még így bennem:)Csak olyan jó volna már legalább érezni hogy mocorog akkor nem aggódnék minden hülyeségen:)Viszont a lepényem mellső fali....ugy olvastam akkor hamarabb látszódik meg
2015. aug. 25. 12:00
 9/15 anonim ***** válasza:
178 centivel ne csodálkozz, ha még nem látszik:) Jó eséllyel a 20. hét után kezd csak majd, a mellsőfali lepény miatt pedig az átlagnál valószínűleg később, és ritkábban fogod érezni a mozgását.
2015. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Nyugi én is aggódok minden hülyeségen! Ha szúr a hasamba az a bajom ha nem akkor most meg miért nem, ha nincs hányingerem akkor miért nincs (fél óra múlva csak nem volt) Mi már éreztük a mozgását egy pár napja (megpöckölte a pocakom legalábbis olyan érzés volt :D) azóta meg azon problémázom hogy miért nem érzem mindennap és akkor biztos vmi baj van! De hát ezt sem lehet kierőszakolni! Majd fog még eleget mozogni :D
2015. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!