Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tudja kitapintani az...

Adriennjeni kérdése:

Mikor tudja kitapintani az orvos, hogy terhes valaki? Hány hetes terhességnek kell lenni, hogy érezhesse a nőgyógyász, bármiféle uh vizsgálat nélkül!

Figyelt kérdés
Elvileg a terhesség tervezésével járok a nőgyógyászhoz, ám azt mondta a vizsgálat, rákszűrés után, hogy nem vagyok terhes, de sem tesztet sem uh-t nem nézett.
2012. máj. 29. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont akkor voltam, amikor meg kellett volna jönnie, tehát elég korán, 4 hetesen és már érezte,hogy nagyobb a méhem!
2012. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 5 hetes voltam amikor mondta,hogy felpuhult a méh.

2012. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én múlt héten szerdán voltam dokinál, holnap kellene megjönnie. Kíváncsi vagyok ill. voltam, h kb mennyi idő, míg érezhető a terhesség tapintással. De akkor még lehet rá esélyem :)!
2012. máj. 29. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!