Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Romed terhességi tesztcsíkot...

A Romed terhességi tesztcsíkot már az aktus utan 15. nappal meg lehet csinálni? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja ha valóban 16-tól volt peteérésed, akkor nem valószínű egyébként. Ha később is voltatok együtt akkor lehet de azt még nem biztos, hogy mutatja. Csak gondolom még van egy pár napod nemvártig is..
2015. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ohh kb. 2 hetem van még következő menstruációig..nem baj, holnap csinálok egyet, abból sose volt baj...inkább többször mint egyszer sem! :))
2015. aug. 26. 12:01
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem 15-én múlt el a mensid és még 2 heted van a következőig akkor most az ovut érzed.Megcsinálhatod a tesztet,de kicsi az esély rá,hogy pozitív lesz hiszen még csak most vagy ciklus közepén.

Lehet ezt a többiek nem vették észre.

2015. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem is szemet szúrt! Tehát 15.-én elmúlt,16.-án peteérésed volt,de még két hét van a következőig? Mert mondjuk 20 napos ciklusnál lehet rögtön a mensi elmúlása után peteérés,viszont akkor nincs már két heted a következő menstruációig. De ahogy mondtad,tesztet bármikor lehet csinálni,szerintem praktikusabb a peteérés napját alapul venni és nem AZ aktust.
2015. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, 15.-en mult el, es 16.-an mar peteeresem volt...24 napos a ciklusom..lehet nem jol mondtam , saccoltam a ket hetet...
2015. aug. 26. 19:15
 16/17 anonim ***** válasza:
A két hetet visszafele kell számolni. 24 napos ciklussal 10. ciklusnap körül van peteérésed. És nemvárt napján érdemes először tesztelni.
2015. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Érdemesebb, akkor igen..már rájöttem, ugyanis ha teherbe is estem volna, még most negatív lett a tesztem..! :(
2015. aug. 27. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!