Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy menstru...

Mennyi az esélye, hogy menstruáció után 2 nappal terhes legyek? A Romed tesztet mikor csinálhatom meg, ha tegnap volt egy hetes az aktus?!

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinte semmi.
2015. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A semmi azért nem egészen igaz, mert bármikor lehet terhes egy Nő, nekem meg pláne peteérésem volt akkor? Nos, így mennyi az esély?
2015. aug. 25. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
barátnőm két gyereke is kb ebben az időben fogant, az öcsém is, és, ha most terhes vagyok, akkor az én gyerekem is:-) a tesztet, késés utáni második nap már megcsinálhatod.
2015. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy nagy az esély rá..párommal több, mint egy éve vagyunk együtt, eddig mindig megszakításos módszerrel védekeztünk, és hát lehet, hogy most terhes lettem...nővéreméknek is elsőre sikerült, ha viszont mégsem, akkor elmegyek egy kivizsgálásra, mert lehet valami más a baj! :/ :) Sok sikert Nektek!!


Várom a további válaszokat, illetve eseteket! :))

2015. aug. 25. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy terhes lettél? Párod el is ment most benned? És ha 1 év alatt nem csúszott be megszakítás mellett, vagy most nem lettél terhes, miért lenne bajod? Én 6 év alatt nem lettem megszakítás mellett terhes...
2015. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

28 napos ciklus mellett, és feltételezett 5-7 napos menstruáció, valamint a spermák 5-7 napos elméleti maximumos életképessége, valamint 14. napi peteérés mellett egyáltalán nem lehetetlen. Korai és spontán peteérés is van, úgy meg még kevésbé.


Viszont 28 napnál hosszabb ciklus esetén kevés az esély rá, ahhoz egy véletlenül máshogy alakult ciklus, vagy spontán peteérés kell az adott hónapban.

2015. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A megszakításos védekezésnél nem csoda, ha eddig nem lettél terhes. A férfiak kb. 40%-ánál található sperma az előváladékban, a maradék 60-nak csak akkor, ha előtte is együtt voltatok, a két együttlét között nem telt el sok idő, és nem pisilt közben. Miért lenne hát bármi bajod, ha eddig nem lettél így terhes? Mi 8 hónapig védekeztünk megszakításosan, mikor élesben csináltuk, gyorsan összejött a baba, de az átlag ígyis 6 hónap az egészséges felnőtteknél.
2015. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel eddig megszakítással védekeztünk, így nem lettem terhes, most viszont belém élvezett, igen...ha nem estem teherbe, akkor félek, hogy más gond van..ugyanis nekem 7 napos ált a mensim, ritkán 8. ( 9.-én jött meg, és 15.-én múlt el, 17.-én voltunk együtt) azaz 24 napos a ciklusom, mikor elmúlt pont akkor volt peteérésem, és akkor is voltunk együtt!
2015. aug. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!