Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van peteérésem?

Mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 napos ciklusom van, 9.-én jött meg, és 15.-én múlt el, egyik naptár úgy számolta, hogy már 16.-tól peteérésem volt, a másik meg 26.-tól írja, most akkor hogy van?? Tanácstalan vagyok!



2015. aug. 25. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ezekben a netes számolosdikban.Ovu tesztet probáld ki :) az a biztos
2015. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mindig 24 napos?

Figyelj simán kitudod számolni: a ciklus 1.napja az mikor megjön(tehát 9.-e),a naptár szerinti peteérésed az a 12.napra esne,ami 20.-a.A 16.-át szerintem csak termékeny időszaknak jelölte,mert ugye nincs kőbe vésve,hogy 20.-án kell ovulálnod.

2015. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, nem igazán számolgattam a ciklusaimat, de mindig 1hétig tart a mensim, szal gondolom általában 24 napos szokott lenni...így számoltam egyébként Én is, ahogyan Te..17.-én szeretkeztem a párommal úgy, hogy belém élvezett, mindenféle védekezés nelkül, így mennyi az esélye, hogy terhes lettem?! Feltéve ha jók a számításaink...??????? :)
2015. aug. 25. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, milyen az az ovu teszt?? Sohasem hallottam még róla...:O
2015. aug. 25. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

hát a 17.i együttlétből simán lehet baba,mert ugye a spermiumok el élnek több napot is ott bent.

az nem számít hogy hány napig szoktál vérezni.abszolút nem mérvadó.ne is foglalkozz vele.egy ciklustól mensi 1.napjától köv. mensi első napjáig tart.ezt jegyezd csak meg.

ovu teszt-LH teszt a peteérést mutatja.Ugyanúgy működik,mint egy terhes teszt,csak itt annyi a lényeg,hogy ha van egy halványka vonal is az még mindig negatív.Csak akkor számít pozitívnak,ha ugyanolyan erősségű a 2 csík.ciklus 10.napjától szoktak napi egyet csinálni,hogy be tudják lőni pontosan melyik nap van a peteérés.

2015. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vagy úgy...miket ki nem találnak már!

Egyébként nekem nagyon változó, hogy mikor van meg...volt, hogy hó végén jött meg, most már kb. 2 hónapja hó elején..

2015. aug. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!