Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mekkora gond? Nagy esély...

Ez mekkora gond? Nagy esély van rá?

Figyelt kérdés

Szóval, a menstruáció utolsó napjaiban voltam, és a párommal már nehezen birtuk és elkezdtem orálisan kielégíteni, plusz ő is engem kézzel, de nekem még a tampon bent volt, elkapott minket a hév és ameddig a tampon engedte kicsit elkezdtük a dolgot, persze nem úgy hogy fájjon nekem.viszont nem élvezett el bennem

Így lehetek terhes? Tudom, ha nemi életet élek mindig van rá esély. Először tettem ilyet,mindig figyelek a védekezésre és most nagyon félek.kérlek ne szidjatok és hülyézzetek.

18/L


2015. aug. 25. 18:47
 1/5 anonim válasza:
Bent volt a tampon és úgy szexeltetek? Jaaa, hogy csak kicsit? :D Akkor kicsit minden rendben...
2015. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha közben bent volt a tampon, akkor túl mélyre úgysem tudott beléd hatolni. Bár én azért kivettem volna a tampont...Szerintem jelen esetben nincs esély a terhességre. :)
2015. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. aug. 25. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez azért így veszélyes.Akár beljebb is nyomhatja a tampont.

Ha már ennyire nem bírtok magatokkal,vedd ki máskor a tampont és húzzon a srác gumit.

2015. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kicsit gusztustalan.

de szerintem így nem lehetsz terhes.

2015. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!