Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért feszül a hasam? Mi...

Miért feszül a hasam? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ciklusom 18. napján vagyok. A 11. nap óta csinálom az ovu tesszteket, eddig mind negatív. Hőm alapján sem volt még peteérésem. Sajnos már jó ideje kb. a 28. napon szokott pozi lenni az ovu teszt, ovoshoz is járok. 2 napja nagyon feszül a hasam alja, mint mikor első babaámmal terhes voltam. Elég kellemetlen. Illetve a mellemben meg olyan érzés van, mint mikor szoptatás előtt tele volt tejjel. Olyan szúros, feszülős érzés. Mi lehet ez? Talán nem tud megrepedni a tüsző vagy mi?
2015. aug. 25. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy ezért feszül. De lehet,hogy teherbe estél? Orvos mit mond?
2015. aug. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez ügyben még nem voltam orvosnál, hisz pár napja van. Ma egyébként sokkal enyhébben érzem. Ovu teszt még negatív. Gondoltam rá, hogy nem -e terhes lettem, de az maga volna a csoda. Egyrészt 11. naptól negatívak az ovu tesztek. Ha csak nem létezik olyan, hogy éjszaka lett volna pozi, de reggelre már negatív. Ezen kívül több, mint egy éve próbálkozunk a kistestvérrel. Closty kúra sem segített. Sőt 2 hónapja volt egy méhenkivűli terhességem is, ki is vették a jobb petevezetőt. Jelenleg ott tartok, hogy lombik lesz majd.
2015. aug. 26. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!