Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Szept.21-én voltam együtt...

Ha Szept.21-én voltam együtt párommal, péntek óta fáj a hasam, mintha megakarna jönni, néha szúr, feszül egyszer bal oldalon, utána jobb oldalon, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Vasárnap már a derekam is fájt, ma pedig már a mellbimbóim váltak érzékennyé. Ezek lehetnek beágyazódás jelei? Okt.5-re nem várom.
2014. szept. 29. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
meg fog jönni
2014. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
lehet a jele, nekem már 5 nappal a megtermékenyülés után fájt a mellbimbóm.
2014. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a menstruációmnak csak a mellfájdalom szokott az előjele lenni, de most a mellbimbóim érzékenyek, a derekam és alhasam egyáltalán nem szokott fájni. Csak emiatt érzem magam furán és tettem fel a kérdést. Emellett krémes, fehér folyásom is van.. na majd lesz valami.. :)
2014. szept. 29. 20:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 6-ra nem várom. Nekem is szurkált a petefészkem,de más tünetem nincs. Szurkolok. Én szombat reggel tesztelek. :)
2014. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én drukkolok ;) szerintem én majd csak a jövő hét végefelé tesztelek, előbb nem hiszem.. :) írd meg ám, hogy mi lett! :)
2014. szept. 30. 10:06
 6/19 anonim ***** válasza:
Köszi! Oké,mindenképpen írok ;)
2014. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Mi a helyzet kérdező? :)
2014. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szia! :) Azóta is tart a mensiszerű fájás, szédelgek, néha mintha részeg lennék.. mensi sehol eddig, és a mellfájdalom sincs, ami mensi előtti héten már jelentkezik.. :) kíváncsi vagyok! Veled mi újság?
2014. okt. 3. 11:14
 9/19 anonim ***** válasza:
Hasszurka még mindig. Meg állandóan aludnék :) Tudom korai,de holnap reggel tesztelek (12.dpo)
2014. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szurkolok!! Remélem + lesz!! Írj majd, hogy mi az eredmény!! :)
2014. okt. 3. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!