Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a terhességi teszt nem mutatja, hogy babát vár az illető?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek a negatív tesztek ellenére az uh-n megmondták hogy mégis várandós?
2015. aug. 26. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelen! 5 hetes voltam,ott volt a petezsák,bár még szívhang nem volt,de ott volt. 10 db. teszt meg negatívan pislogott otthon.Még a doki is nagyot nézett.Egészséges lányom született. :)
2015. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az igen! :) Gratulálok. És a doki mit mondott, miért nem mutatta a teszt a terhességet?
2015. aug. 26. 17:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nem vàlasztódik ki a hcg a vizeletbe, ennek ugyan nem tudom mi az oka,de pàr esetben előfordul.
2015. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen.. Például ha létrejött a terhesség, de még nem termel elegendő terhességi hormont ahhoz, hogy a teszt kimutassa..
2015. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de erre alapozva hamis reményeket kelteni kár lenne, mert ez elég ritka.
2015. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez kb. 100 ezerből egy esetnél fordul elő!
2015. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok. Csak kíváncsi voltam, hogy van e ilyen. És személyes tapasztalat is érdekelt. :D
2015. aug. 26. 18:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Szintén jelen! :D

A nagylányommal a terhességem a 13. héten derült ki, 8 negatív terhességi teszt után. A doki szerint minimális hcg-t termel(t) a szervezetem.

Most, a második terhességemlnél ez már nem volt gond, a legelső teszt is erős pozitív lett. :)

2015. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És milyen tüneteid voltak?
2015. aug. 26. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok!

Az a vicces, hogy semmilyen. Se émelygés, se mellfeszülés, semmi. Ha nem derült volna ki, hogy terhes vagyok, szerintem észre se vettük volna a szülésig (kis túlzással). Még a hasam is alig nőtt, amikor szülni mentem, a szülésznő nem akarta elhinni, amíg meg nem vizsgált. Azt hajtogatta, hogy a 12. hét előtti nem szülésről, hanem vetélésről beszélünk, és a nőgyógyászomat kellett volna felkeresnem. Nagyot nézett, mikor kibújt a lányom: 2900 grammal és 49 centivel. :D


Most a másodiknál már teljesen más, piszkosul rosszul vagyok, émelygés, szédülés, minden játszik.

2015. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!