Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki lombikos, mennyi időt...

Aki lombikos, mennyi időt várt, hogy beültessék az embriót?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a témára, barátnőmtől már 2 hete levették a petesejteket, de még nem ültették vissza neki. Ez jó jel? Mármint így fejlettebb lesz a baba? Nagyon szorítok neki!
2015. aug. 27. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nem jó jel :( Szerintem már nem is fognak vissza ültetni :( 3-dik vagy 5-dik napon szoktak vissza ültetni. 2 hét az nagyon sok :( Vagy már megvolt a beülti és nem akarják mondani vagy nem termékenyültek meg. Sajnálom :(
2015. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ebben a magyar videósorozatban minden benne van! Talán segít :) [link]
2015. szept. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elnézést az off-ért, de annak aki belinkelte az oldalt ahol a videók találhatók, annak köszönöm, én nem láttam még így. :)) Lombikra készülünk, szóval jó volt ezt látni! Köszi:)))
2015. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!