Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e ebbol meg baba? Ovu...

Lehet e ebbol meg baba? Ovu tesztes pé 13 napja. Utana has szurka mindjart megjon erzes stb. ovu jostesztek 10. dpotol reggi elsobol erosodik, ma a 13. dpon total pozitiv. Cic faj nyomasra a bimbobol nedv tavozik, faj ejszakara bedagad.

Figyelt kérdés
Ma reggel azaz 13 dpo a 10es hcg negativ, mehszaj szinte elerhetetlen.
2015. aug. 28. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ennyire rágörcsölni, ez már szinte beteges...
2015. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húúú, basszus, nekem is mondták már hogy rágörcsölök mert hőgörbéztem meg beírtam, hogy mikor kufircoltunk, na de ez tényleg durva nagyon... Várd meg míg késik addig ne jóstesztelj meg ne tesztelgess, ne nézegesd a méhszájadat, semmi értelme.
2015. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok okossagot,itelkezest.ha tudnatok miert is vizsgalodik vki talan maskent allnatok hozza.elso gyermekem mar nincs velunk sajno5 evig probalkoztunk h o meglegyen 8 evig volt velunk.masodik gyermekem homerozes teszteleses ahogy ti mondjatok gorcsoles eredmenye.7 ev ujra sikertelenul egy 4 oras mutetem volt es most ujra probalkozunk, ha elitelendo hogy valaki vagyik egy gyermekre ezert igyekszik figyelni magat akkor elnezest kerek.egyebkent ha sajat tapasztalat vagy ertelmes valasz irasanak hianyaban folosleges dolgokat nem irtok ide.nem erre voltam kivancsi.
2015. aug. 28. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, még csak most olvastam a kérdésedet. Lett baba?
2015. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!