Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek száradási csík...

Szerintetek száradási csík vagy hibás?

Figyelt kérdés

[link]


Megismételem holnap, nagyon jó lenne ha össze jönne a tesó! :)



2015. aug. 27. 07:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 4 napja késik
2015. aug. 27. 07:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hibás teszt, de tuti nem bírnám ki holnapig. 4 napos késéssel szerintem bármikor tesztelhetsz. Drukkolok!
2015. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm.. tényleg nem tudom.. Ezek a kazettás tesztek már sokszor verták át engem, sokszor megjelent valami rajta, volt hogy szaladtam a dokihoz vagy vérvételre és sehol semmi, nem voltam terhes. Szerintem próbálj egy sima Facelle tesztcsíkot, vagy x-epilt ha nincs a közeledben Rossman, azok nem csapnak be. Én a kazettásakban nem bízom már. [link] -nekem ilyesmi csíkjaim voltam folyamatosan az ilyen teszteken, de a tied erősebb, úgyhogy hátha lesz ott valami. De szerintem Facelle! Az a tuti!
2015. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem is hibás.

xepil tesztelést támogatom énis!és még maaaa :D

2015. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hibás :(
2015. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél még?
2015. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap d.u igen. Negatív volt. Holnap reggel tesztelek. Nagyon remélem hogy pozitív lesz. Akkor lesz 5.napja de lehet később volt peteérésem?
2015. aug. 28. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetett később. Szorítok és várjuk az eredményt!
2015. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos hajnalba elkezd barnázni majd reggelre vérezni :( nagyon magam alatt vagyok :( pedig reménykedtem :(
2015. aug. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!