Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki mostanába nem...

Van valaki aki mostanába nem várja esetleg késik is?

Figyelt kérdés
Izguljunk együtt! Mióta próbálkoztok? Hanyadik baba? Ki mikorra nem várja vagy mióta késik? :)

2015. aug. 28. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia. 3. próbálkozós hónap, első baba. Tegnap kellett volna megjönnie, egyenlőre semmi. Viszont PMS tünet sincs, így nagyon reménykedek. Ha hétvégén nem jön meg, hétfő reggel tesztelek - addig nem akarok, ha pozitív, legyen erős pozitív :) Ha negatív, akkor meg úgyis megjön addigra :/

Nálatok mi a helyzet?

2015. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nálunk 2.baba 3.hónapja próbálkozunk és 4 napja késik :) holnap tesztelek
2015. aug. 28. 13:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Na,csatlakozom. Mára nem vártam. Még sehol semmi, emelkedik a hőm :-)Még nem tesztelek. Bár bizakodó vagyok,keddre bejelentkeztem hcg vérvizsálatra.
2015. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 14. próbálkozós hónap.
2015. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31.-én kell megjönnie, 2.baba első hónap :-)
2015. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hű 14 hónapja? Azta :o

Mindenkinek nagyon drukkolok!!! :)

2015. aug. 28. 13:40
 7/18 anonim ***** válasza:
nálunk is a 2. baba lesz, a lányom most 13 hónapos. Ha minden a tervek szerint halad, lassan érezni fogom a beágyazódást. szept. 8 körülre nem várom.
2015. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nálam első baba, 4. próbálkozás és ma már 3. napja késik. eddig hármat teszteltem mind negatív de nálam már az is nagy szó hogy nem kezdtem el tesztelni egy héttel korábban :DD tüneteim még nem nagyon vannak, volt viszont beágyazódási vérzésem (szerintem az volt mert még sosem tapasztaltam köztes barnázást) van még 8 darab tesztem addig tesztelek midnen nap mig pozi nem lesz :)))
2015. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Második baba, 4 nap késésnél járok, a tesztek negatívak.
2015. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

3. probalkozos honapunk, harmadik babat szeretnenk, mar van 2 kisfiunk :)

Vasarnapra nem varom, holnap reggel tesztelek egyett!

Nekem elmaradt a csoki kivanossag ami pedig mindig van menzesz elott. Fajnak a melleim pedig sosem fajnak , se menzesz elott es akkor sem fajtak mikor a fiaimmal terhes lettem. Faj nagyon a derekam es megjon erzesem van de ez mult honapban is volt ,megis megjott.

Drukkolok mindenkinek! :)

2015. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!