Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Esetleg vírus lehet a gépemen?...

Esetleg vírus lehet a gépemen? Mostanába szinte alig akar valamit csinálni a gépem. PLD:Ki akarok bontani winrar-búl dolgokat és nem csinálja meg. Meg le töltök egy képet netről és ki húzom az asztalra és nincsen ott. Esetleg valami megoldás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 11:13
1 2
 1/12 levis56 ***** válasza:
Futtass le egy vírusítást és megtudod.
2013. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ne becsüljük túl a Windowst, magától is tud szar lenni. Azért csökkentett módban lefuttathatsz egy vírusellenőrzést.
2013. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja oké.Mert én már Avast 7-et már le futtatam vagy 2-3 vírus ellenőrzést de nem talál semmit.
2013. jún. 28. 11:21
 4/12 anonim ***** válasza:

nem csoda hogy nem talál semmit !

az avast nagyon gagyi "vírusírtó"

2013. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Avastot nem mondanám gagyinak,de tény nem a legjobb,ha egyáltalán létezik olyan..

Malwarebytest futtasd le és kiderül bejutott-e valami vagy csak a rendszer megérett egy újratelepítésre.

2013. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 levis56 ***** válasza:
Mondjuk hogy rendszerkarbantartás sem árt mert attól is belasul. Registry tisztítás,töredezetség mentesítés az advenced system care és a wise care365 nagy részét megoldja.Az összes böngészési előzmény és a felesleges programok is sokat fognak a gépen.Sokan csak használják a gépet,karbantartás kémprogi ellenőrzés nuku aztán sírnak,hogy összeomlik a rendszer.A lustaság nagy úr.
2013. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Karbantartó programok sem mindig megoldások.Gyakran azok vágják gallyra a rendszert.Egy idő után az újra telepítés a javasolt.
2013. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 levis56 ***** válasza:
Ha nem tudod mit hogyan törölj akkor lehet hogy a rendszer működéséhez szükséges alkalmazást szedsz le,viszont a rendszerkarbantartó programok ezért vannak,ha nem használsz semmit eltelnek a háttértárolók sok szeméttel és előbb utóbb összeomlik a rendszer és telepítheted újra az op rendszert.
2013. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké :) köszi a válaszokat :))) Most ált váltottam Kaspersyk vírusírtóra de Advanced Styem Care megvolt az op rendszer telepítésekor.
2013. jún. 29. 13:55
 10/12 A kérdező kommentje:
A Malware antibyte meg semmit nem ér mer nem törli le.
2013. jún. 29. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!