Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vékony pcosok Avandemetről...

Vékony pcosok Avandemetről írnátok nekem tapasztalatokat? Mennyi idő után sikerült teherbe esni? Diétával? Mellékhatásai?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem pontosan ezt a gyógyszert szedem, de a hatóanyaga ugyanaz!(metformin)Az első héten iszonyú hasmenést okozott nálam, de kitartóan kell szedni és megszűnik!Én vékony voltam előtte is (168/59), de sikerült vagy 5 kilót lefogyni tőle 1 hónap alatt.Nekem nagyon hányingerem volt tőle az első hetekben és ha végig gondolom még most is!Az étvágyam nagyon lecsökkent.Lehet, hogy neked nem fog ez attól is függ, hogy milyen mennyiségben kell szedned!A ciklust az elején úgy tűnt, hogy beállítja, de most megint a ciklusom 49-dik napján tartok.Én már 5-dik hónapja szedem.Remélem tudtam segíteni egy kicsit!
2010. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Meforalt szedek december óta, erről az Avandametről most hallottam, állítólag soványoknak jobb mint a sima met.
2010. márc. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!