Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban voltam meleg vizes...

Májusban voltam meleg vizes gyógyfürdőben és azóta nincs egyáltalán pete éresm?

Figyelt kérdés

Egy baktérium meg támadta a petefeszkeim kaptam kúpot antibiotikumot, hüvely ultrahangon is jártam többször is, és nincs pete éresem. A nőgyógyászt kérdeztem és alig bírtam ki húzni belőle, hogy miért nincs, mert ugyan is nem védekezzünk szeretnénk babát, és csak annyit válaszolt, hogy, biztosan még más fajta baktérium is meg telepedett a petefeszkeimben, ma is vissza kellett mennem a nőgyógyászatra kenetett venni.

A gyulladás miatt ki maradhat a pete éres?

Köszönöm szépen a válaszokat.


2015. aug. 28. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ha a baktérium a petefeszkeidet támadta meg, akkor sztem elképzelhető. Igen. Nekem is május óta nincs peteeresem. De nekem cisztak miatt. Te hogy bírod idegileg, hogy meg próbálkozni sem tudtok. Engem nagyon bosszant. :(
2015. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én már nagyon nehezen bírom idegileg, ez a gyulladás előtt a méh nyalkahartyam volt vékony azért nem tudott a baba beágyazodni, azt már rendbe tettem, méhpempovel, most meg tessék!

Kíváncsi leszek nagyon hogy mit fog ki mutatni a kenet levételbol az eredmény.

Szerintem valami baci ami gátolja a pete érest...:-(

2015. aug. 29. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!