Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Körülbelül 11 hete lefeküdtem...

Körülbelül 11 hete lefeküdtem valakivel, de szedek fogamzásgátlót rendszeresen már lassan két éve, azóta már kétszer is megjött, de sokszor van hányingerem. Lehetséges, hogy teherbe estem? Nem, ugye? Csak a sok stressz és a meleg. Remélem.

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt mi innen honnan tudjuk?


Rendes szedés mellett is lehetséges terhesség.

A fogamzásgátló mellett jelentkező vérzés nem menstruáció, így nem is ugyanúgy "viselkedik", a hormonmegvonás idézi elő, így nem feltétlen marad el.


Persze nem valószínű, hogy terhes lennél, főleg, ha csak most jelentkezett a hányinger (akinél előjön ez a tünet, annál hamarabb).

2015. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónap után most kételkedsz? Miért? 40 fokban mindenkinek lehet hányingere, aki kiegyensúlyozatlanul táplálkozik és iszik. Lehetséges a teherbeesés, hisz nincs száz százalékos védelem, de én nem hiszem, hogy ennyi ideig nem derülne rá fény egy normál embernél.
2015. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szandika vagy?

Nem vagy terhes. Ha kétszer is megjött kizárt. De ha aggaszt menj el nogyogyaszhoz, ugyse árt egy rakszures.

2015. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül. Amúgy ha egyetlen egyszer feküdtél le valakivel az elmúlt három hónapban, akkor finoman szólva sem indokolt kínozni magad a fogamzásgátlóval, elég a gumi is.
2015. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!