Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felritkulás a méhnyálkahártyán...

Felritkulás a méhnyálkahártyán vagy korai kezdődő mensit láthatott a doki az UH-on 21. CNon?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kérdeztem a nyálkahártya vastagságot, annyit viszont látott, h volt peteérés, mert van egy nagy sárgatest az egyik PFen. Viszont azt mondta, h egy részen lát kis vérzést és szövetvmit (nem emlékszem a szóra, lehet szövetet se mondott, de vmi roncsolódást vagy ilyesmit emlegetett, de tényleg nem tom felidézni, bocsi) és hogy ez korai nyálkahártya leválás/mensi kezdete lehet. De 1 héttel előbb? Akkor nem kéne már barnáznom? ez már 2 napja volt. Érezgetem a mhem, meg a ciciken, h vmi készülődik, de felébredt bennem a remény, h ez nem lehet-e inkább baba, ami épp beágyazódni készült és nem azt látta-e mint roncsolódott enyhén vérző területet a méhnyálkh.án? Vki aki esetleg tudja a különbséget vagy emlékszik az ő UH-jéra pro-kontra légyszi írjatok. (és bocsi azoktól, akik az előzőleg kiírt kérdésemet is látták, csak azért írtam ki máshogy mert ott mindenki a prolaktinnal kapcsiban írt már csak válaszokat, de igazából engem ez a felritkulás dolog érdekelne) Előre is köszönöm a válaszokat és légyszi az esetleges bántásoktól kíméljetek, hormonálisan érzékeny napokat élek így is. KÖSZÖNÖM!!!

#felritkulás #Béágyazodás #méhnyálkahrátya leválás mikor kezdődik
2015. aug. 29. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el a doki tudja mit mond
2015. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jogos.. de azért érdekel(t), h lehet-e még 2 esélyes..
2015. aug. 29. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Végül is megvannak az esélyek rá... első voltam, de szerintem jól tudja, bocs hogy olyan hamar meggondolatlanul írtam, mert vannak olyan dokik akik picit..khm..hülyék
2015. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia, köszi, dehogy írtál meggondolatlanul, és szó sincs róla, h bármi gáz lenne a dokival,sőt, nagyon bízom benne, inkább magmban nem bízom, h jól értettem mit mondott és utólag itt agyaltam, h vajon mi különbözteti meg a kezdődő mensit a beágyazódástól UH képen. Csak mert fura, h ennyivel korábban ha elkezdene már leválni a nyálkahártya, az vajon mit csinál azóta is bent, mert már 6. nap van azóta és vérzésnek de még halvány maszatolásnak sincs semmi jele azóta se.. viszont pont a beágyazódás idején látta ezt a kis vérzést, én éppenséggel elképzelhetőnek tartottam, h esetleg pont a beágyazódás helyét látta, ahol kicsit megbontotta a beágyazódó petesejt a méhfalat. És talán csak nem akart hiú reményeket kelteni bennem a doki, azért nem mondta ezt a lehetőséget. De vsz ezt az egészet csa azért képzelem bele, mert annyira szeretném, ha így lenne :)

mindegy, mostmár tényleg napokon (vagy órákon?) belül kiderül.. ma vok a 26. CN-on, a hőm még fenn (sőt 0,1 tizedet feljebb is ment, most 36,9), de tudom ez sem jelent semmit, max az a biztos jel, ha leesik, szóval akárhogy próbálom is megúszni, marad a türelem.. jaj miért olyan nehéz ez mégis?

2015. szept. 1. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok, aki végig írt. Kitartás bár én még gyerek vagyok nem tudom milyen ez. De légy erős :)
2015. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves gyerek(?) ezt nem annyira értem hogy értetted? mármint a gyereket..
2015. szept. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!