Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy elvetéltem?

Lehet, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Jó tudom,hogy már ezerszer feltették a kérdés,de nekem mások a tapasztalataim!Sajnos megjött tegnap!Olvastam itt,hogy hatalmas fájdalommal és erős vérzéssel jár!

Nekem nagyon-iszonyatosan fájt-görcsölt a hasam, hánytam is és nyúlós fehér hosszúkás valami esett ki belőlem!Erős vérzésem nincs!Normálisan mennyiségben menstruálok!

SZERINTETEK???


2010. márc. 11. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezekkel menj el egy nőgyógyászhoz, mert nem normális dolgokat mesélsz, főleg a nyúlós dologról és az erős görcsről (ha korábban nem ilyen volt a mensid). Szerintem mindenképp nézesd meg magad! Mi itt most tippelhetünk, mi történt, de erre nem szabad alapoznod. Nem biztos, hogy babáról van szó, az is lehet, hogy valami másról, vagy semmiről. De mi innen sajnos ezt nem tudjuk megállapítani. Mindenképp elmennék a helyedben.
2010. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A baba ilyenkor kb riszszemnyi méretű, őt nem láthattad.


Ha időre megjött, akkor ez egy menstruáció, csak éppen erős. Ha késett és úgy jött meg, akkor tesztelj egyet gyorsan, és ha pozitív, akkor baba volt, csak elment. :-(

2010. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Máskor is erős volt a hasfájásom,de ennyire még sohasem!

A kérdést pedig azért tettem fel,mert tapasztalatokat szeretnék!

2010. márc. 11. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem sajnos igen. nekem egyszer volt olyan, hogy nem jött meg, teszt pozitív, a hhoz képest 6 nap múlva erős vérzés, fájdalom, miután abbamaradt a vérzés, teszt negatív... dokihoz el sem jutottam, csak mikor már elmúlt a vérzés. de amúgy sem tudtak volna mit csinálni, mert Bécsben voltunk továbbképzésen.. de a jó hír: köv. hónapban újra terhes lettem, és már 15 hós a fiam.
2010. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Azt nem írtad, hogy hány hetes terhes vagy/(voltál)? szerintem menj el sos. dokihoz, ki tudja, hátha lát valamit, és tud segíteni.
2010. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Lehet!

Én is így jártam legutóbb. Terhes lettem, hála Istennek, de sajnos elkezdtem barnázni és hiába feküdtem, 6+3-nál megjött.:((

Kínok kínját éltem meg és az első löket előtt egy nagyon érdekes egyveleg jött ki... volt benne fehér nyúlós és barna és fekete... még sosem láttam ilyet.. Utána elöntött. Tartott 4 napig, azt hittem sosem áll el. szó szerint ömlött. Meg még 9 napig utána barnáztam.

Sajnálom :((

2010. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Az a helyzet, hogy kb hasonló tüneteim voltak aminek a következők az előzményei.

Késett pár napot, teszteltünk és pozitív lett. Nagyon örültünk, mert már régóta próbálkoztunk. Telefonáltam a dokimnak időpont miatt, de előző nap furán éreztem magam. Vettem még egy tesztet az meg negatív lett (Egyforma teszt). Az UH-n azt mondta a doki, hogy egy bevérzett cisztám van és nemsokára megfog jönni. Hát úgy is lett 2 nap múlva hasonló lefolyású és nyúlós izék jöttek ki belőlem.... Szóval nem feltétlen vetélés.

Azt mondta akkor a doki, hogy a bevérzett ciszta a menzivel távozik. Köv. kontrollnál már minden rendben volt.

Most ismét várakozó állásponton vagyunk,márc.10-re nem vártam hátha most lesz valami. Keddnél előbb nem tesztelek.

2010. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok!Igazából már nagyon nincsen is meg!Szerdán hajnalban jött meg,szerdán megvolt,de nem annyira,csütörtökön is meg volt egy kicsit,de tegnap és ma szinte semmi!

Nos szerintem egy kicsit túldramatizáltam a dolgot,bár sohasem tudni...!!!

Állítólag egy nő élete során többször is elvetél a tudta nélkül!Szerintetek igaz ez??

2010. márc. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!