Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Ez még csak a második hőmérőzös ciklusom. A ciklus.hu nem húzta be a peteérést, de a görbe(eddig) jobban hasonlít a papírforma szerinti ciklusra. Szerintetek volt peteérésem?

[link]


19. napig ittam cickafarkteát és szedek e vitamint 100 mgot naponta-talán ezek hozták helyre kicsit a dolgokat.

Az előző ciklusom görbéje borzalmas volt, ahhoz képest ez esélyesebb, ugye?

[link]


Bármi észrevételnek, javaslatnak nagyon örülnék. Egyébként azért kezdtem el mérni, mert több mint egy éve próbálkozunk, novemberbe volt egy korai vetélésem. Októberbe mindenképpen megyek a nőgyógyászhoz rákszűrésre, neki is felhozom a témát, és endokrinológust is fel akarok keresni- gondoltam jó, ha nem üres kézzel megyek hozzájuk, hanem néhány görbével már.

Addig meg időt adok magunknak, hátha spontán, segítség nélkül összejön.



2015. aug. 29. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előző ciklusban nem volt ovulációd. A mostaniban úgy tűnik, hogy volt, de majd csak akkor lehet biztosra mondani, ha több napig fennmarad a hőd.
2015. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző ciklusod tényleg nem volt valami szép, nem volt ovud. Most úgy tűnik volt, de ezt csak akkor mondhatjuk biztosra, ha pár napig fent is marad!
2015. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj de jó :) Én már annak is örülök, ha legalább ovum van. Az a baj, hogy mivel eddig nem hőmérőztem, nem tudom, hogy az előző ciklus kivételesen borzalmas, vagy egyébként máskor is ilyen volt. Remélem azért nagy baj nincs velem...

Nagyon köszönöm a válaszokat, remélem fennmarad a hőm :)

2015. aug. 29. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőben biztos nem volt ovud, de a másodikban sem vagyok biztos, nem esett le a hőd, viszont lényegesen szebb.

Ha ez a hónap nem is lesz a tiétek, de látható a javulás, és kívánom, a következő hónapban legyél már babás :)

2015. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!