Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Csatoltam képet is(ovu tesztek).

Szerintem a görbém furcsa!?

Görbe: [link]

Ovu tesztek:

[link]



2015. ápr. 26. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy össze- vissza mért fél görbéből nehéz bármit is megállapítani. A ciklus első napjától érdemes, vagy rögtön mensi után, ha hüvelyben mérsz és egy időben, mindennap. Ha ovu tesztet is használsz akkor biztos azt is tudod, hogy az utolsó pozitív utáni első negatív napig érdemes tesztelni, ugyanis akkor van tüszőrepedés. Igyekezz kicsit rendszerezni az adatokat, mert így biztosat orvos sem tud mondani. Mivel a hőd még nem ugrott fel (legalább 0,4 tizedet kell) az ovuláció nem biztos, hogy megtörtént. De legalább 4 napig fent is kell maradnia. Ovutól számítva leeshet a hő a 3., 5. és 10. nap. Ez a hormonok játéka. Legutóbbi sem jelez beágyazódást.
2015. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

azért van csak fél görbém mert aznap amikor elkezdtem, voltam dokinál és mondta, hogy mérjem a hőmet!

Ma már halványabb a csík... Akkor mit jelent, h ma megint leesett a hőm?

2015. ápr. 26. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a leírtakkal sztem tuti ne. Volt ovud még egyébként 10 cn korai is lenne
2015. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 10 cn visszavonva elnéztem
2015. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

A péntekit elfelejtettem beirni, szombaton meg nem tudtam megmérni..

2015. ápr. 26. 14:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt pozinak tűnik....sztem akkor 36 órán belül várható az ovu...egyébként előtte leeshet a hő sztem holnapvagy kedden ugrani fog
2015. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezt most nemrég csináltam:

[link]

Pénteken voltunk együtt, meg ma reggel.. Remélem sikerül másfél év próbálkozás után :)

2015. ápr. 26. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem jol mered a gorbedet, vagy valami nagyon nem stimmel a hormonnhaztartasoddal.
2015. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy mérhetem rosszul? Szájban mérem ovulációs hőmérővel(digitális)..
2015. ápr. 26. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A hőmérés egyik "alapköve", hogy mindennap azonos időben mérsz ébredés után rögtön. Csak akkor lesz értékelhető egy hőgörbe. Ha össze- vissza mérünk cikk- cakkos lesz, vagy túl alacsony, illetve túl magas az alaphő.
2015. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!