Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó szülészorvos Kecskemét?

Jó szülészorvos Kecskemét?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok nem pénzéhes,lelkiismeretes szülészorvost a kecskeméti kórházból? Még egy kritériumom van... túlsúlyos vagyok... olyan kellene,aki ezzel nem foglalkozik,vagyis nem bánt meg lépten nyomon,és nem aláz meg minden vizsgálatnál.. :( Köszönöm.

2015. aug. 30. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Terebessy Károly. Szuper kedves, nagyon udvarias, jó orvos. Biztos hogy nem fog megalazni. Viszont ha valóban túlsúlyos vagy -és nem 5-10 kiló a felesleg- akkor minden lelkiismeretes orvos fog vele foglalkozni, javaslatot tesz diétára, mozgásra.
2015. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nem..nem arra értettem,hogy ne szóljon meg,vagy javasoljon diétát.Ez természetes,és örülök,ha segítenek. Nem első terhesség már...van tapasztalatom.De az,hogy konkrétan bunkón szól hozzám,megalázóan beszél,és mindig a hájammal van felakadva..na ilyenek nem kellenek.Nem bírom lelkileg.Kislány korom óta ilyen vagyok... 50 kiló soha nem leszek.
2015. aug. 30. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!