Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami bajt jelent, ha vérzés...

Valami bajt jelent, ha vérzés ellenére terhességi tüneteim vannak?

Figyelt kérdés

Már 8dpo-tól voltak irtó halvány teszteim, amik icipicit erősödtek napról napra, aztán 12dpo-n megjött. (Előző hónapok ovu követése szerint 11 napos luteális fázisaim szoktak lenni). Jobban mondva 12 dpo-n este 11-kor láttam gyenge barnázást, amiből másnap dél körül lett inkább vér, addig barna cucc volt. Délután voltak görcseim, de más jellegű, mint ami menstruációkor. Nem kebésbé kellemetlen és fájó, de más érzés. Így há biztosra vettem, hogy ennyi volt, nem sikerült a baba.

Következő nap erősebb lett a vérzés, olyan normál második napos menstruálás, utána lévő napon már olyan volt, amire 5-6. mensi napon tampont sem igen teszek be.

A mellfeszülésem már első mensi napon el szokott rendszerint múlni, a hőm már két nappal előtte le szokott esni. Most is leesett, viszont nem annyira, aztán meg felment, nappal egész nap 37.1-37.6 között van. A mellem feszül, középen meg van keménykedve, és olyan helyen szúr, ahol nem szokott. Ráadásul érezhetően súlyosabb, keményebb.

A méhem táján feszítő érzés van, időnként jobb és bal oldalon apró szúró érzés van.

Tesztet nem csináltam azóta, szerdán megyek orvoshoz.

Émelygés is rám tör sokszor, bár ez akkor is jellemző, ha éhes vagyok. Fura módon eldugult orral is messziről érzek illatokat. Undorom viszont nincs.

Be nem képzeltem semmit, nem is akarok semmiben reménykedni, épp elég pofon volt a pozi tesztek után a vérzés.

De a méhen kívüli terhességtől is tartok... :(

A progeszteronnak szerintem már ki kellett volna ürülnie, korábbi hónapokban is így volt.


2015. aug. 30. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ma vagyok au említett minimális menstruálós napon, tehát két napja jött meg.
2015. aug. 30. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Nyugodj meg.. És ne figyeld ennyire magad. Itt fáj ott fáj. Most ilyen a cicim meg olyan.

Ez nem tesz jót. ( csak lazán) :)


Persze ezt ki kell vizsgálni, hogy mi baj. De utána ne izgulj ennyire.

2015. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel tudomásul vettem, hogy megjött, semmi okom nem volt figyelni bármire is. Csak feltűnik, ugyanis hőemelkedéssel lenni egész nap nem könnyed érzés, főleg munkában. A kutya nem figyelte ezeket a tüneteket, létezni nem tudok normálisan tőlük. Egész nap émelygek, szédülök, szúr a mellem, de ne figyeljek a testemre... Kb mint torokgyulladással küzdőnek azt mondani, ne érezd, hogy fáj a torkod.
2015. aug. 30. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, az, hogy már a 8. Dpo-tól folyamatosan tesztelgetsz, az nem teljesen normális dolog.

Azért nem szokták ajánlani, mert sok a kémiai terhesség, ami a várható menstruáció idejére meg is szakad.

Amit te csinálsz, aza túlságosan rágörcsölős kategória.

Ha félsz a méhen kívüli terhességtől, akkor menj el orvoshoz.

A jövőre egy jó tanács:a várható menstruáció elmaradása után csinálj először tesztet és akkor kevesebb okod lesz a parára.

2015. aug. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért tesztelek korán, mert nem x év sikertelen próbálkozás után akarom keresni az okokat, ha esetleg nem jön a baba. Ha viszont többször előfordul, hogy bár megtermékenyül a petesejtem, a beágyazódás nem sikerül, akkor az orvosok is tudnak majd segíteni ezen. De honnan tudnám ezt meg, ha nem tesztelek előbb?

Az nem rágörcsölés, ha követem a ciklusom, tudom, mikor ovulálok, tudom, mikor sikerült, mikor nem. A kémiai terhességről is jó tudni.

Amúgy teljesen haszontalan válaszokat adtál. Semmi szükségem kioktatásra, és hadd döntsem el én, mikor tesztelek. A kérdés nem erről szólt.

2015. aug. 31. 14:58
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocs, azt hittem, ugyanaz a két válaszadó.


Nem az itt a lényeg, mikor teszteltem, hanem hogy a vérzésem ellenére terhességi tüneteim vannak. Amit abszolút nem tudok hova tenni. És érdekelt volna, méhen kívüli terhességen és normál terhességen kívül lehet-e ennek más oka?

2015. aug. 31. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeregy oka lehet. Valószínű a kémiai terhesség, amit említettem, és mivel voltak halvány pozi tesztjeid, akár pszichés okok miatt produkálhatsz terhességi tüneteket.

Lehetsz terhes is, hiszen a vérzés nem biztos, hogy menstruáció.

A terhességi tünetek lehetnek egyéb hormonális okok miatt is. Altalános vírusfertőzés is okozhat ilyen tüneteket.

A menstruáció után menj el orvoshoz, aki megvizsgál, csinálhat hcg tesztet, és uh-al is megvizsgálhat.

2015. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!