Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most hogyan számoljam a...

Akkor most hogyan számoljam a terhességi kort?

Figyelt kérdés
Az utolsó vérzés szerint 12. hétben vagyok, az UH alapján pedig a 10.-ben...most akkor melyiket kell figyelembe venni?

2015. febr. 24. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű később fogant.

A leletre mit mondott a doki? Kérdezz rá!


Mert orvosa válogatja mit kezdenek a helyzettel. Nekem pl. előbb fogant, nagyobb két héttel, mégsem módosítanak a szülés dátumán...bár azt figyelembe vették, hogy a 18 hetes genetikai uh-ra korábban menjek el, mivel nagyobb volt a baba.

2015. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12. hétig kb. egyformán nőnek a babák, még nincsenek igazán egyéni eltérések, tehát az UH szerinti lesz a jó. Már csak azért is, mert a mensiből számoltnál szinte sose pontos. Pl. függ attól is mekkorák a ciklusok.
2015. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Zagyvaság, hogy a 12 hétig egyformán nőnek. Ahány ember annyi féle baba,méret,terhesség.. Pl. 6+6-nál nekem 8mm volt a babám és volt már szívcső pulzálás, barátnőmnek 6+6-nál 5mm-es, nem volt még szívcső pulzálás, mindketten egészséges terhességet hordtunk ki.
2015. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én papír szerint a 27. hétben vagyok,nekem sem változtattak a dátumon,pedig a doki nem 33 napos,hanem 28 napos ciklussal számolt,pedig nekem 33 naponta jött meg,de volt,hogy több. És alapból lehetetlen,hogy akkor fogant meg amikor mondták,szóval én kiszámoltam magamnak és szeptember 5,nem pedig augusztus 27. Volt olyan amikor azt írták a papírra,hogy augusztus 29... Szeptember 5-én meg tuti,mert akkor voltam együtt a párommal,nem pedig 27 vagy 29-én...
2015. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!