Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vallalnatok, hogy teherbeestek...

Vallalnatok, hogy teherbeestek egy olyan szemelytol, akivel nem igazan jo a kapcsolatotok, szoval biztosak vagytok benne, hogy nem maradtok orokre gyutt, de mindenkeppen szeretnetek egy gyereket es mar elmultatok 32 evesek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Semmiképpen. Tervezetten ne legyen már valaki ennyire önző a leendő gyerekével szemben.
2015. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Semmiképpen. Egy gyereknek családban kell felnőnie. De ebben az esetben a leendő apa vállalná, hogy fizeti a gyerektartást 20-25 évig?

Gyerek nélkül is élhet egy nő tartalmas életet.

2015. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

így nem, hogy kapuzárási pánik van


én 38 éves vagyok, gyerek még nincs, de bőven úgy érzem van még rá időm


viszont van olyan ismerősöm, akivel simán belemennék egy éjszakás "kapcsolatba", és azt se bánnám, ha gyerek lenne belőle (persze van annyi eszem, hogyha véletlen erre kerülne a sor, akkor védekezzünk) - kapcsolat viszont sose lenne belőle 2 perc alatt kinyírnánk egymást - viszont ez esetben nem tartanám etikusnak a gyerektartást

2015. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És utána osztoztok a gyereken? Fizet majd gyerektartást, vagy lemond róla, vagy így, hogy borítékolva van a rossz kapcsolat, majd elrángatja magával amikor kedve szottyan?
2015. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Életre szóló garancia egy jól működő kapcsolatban sincs, nemhogy egy rosszban,de a jólmüködöben legalàbb az esély megvan rà.személyes/!!!/ véleményem alapjàn én akkor vàllalnék gyereket ha a tovàbbiakban egyedül is fel tudnàm nevelni . Ha nem lennék màsokra utalva ès kiszolgàltatva ha egyedül maradnèk a gyerekkel.
2015. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Minden gond nélkül.


Kedves 2- es téged hmm... talàn a lapàtos megoldàst vàlasztom és bang..

Akkor ezt a hangzatos mondatot a csalàdról tàn azoknak szónokold akik elhagyjàk a terhes feleségüket. Vagy lelépnek a csalàd mellől pàr év múlva. Itt meg ne oszd az észt. Részemről engem vérig sértettél mert egy 7 éves kapcsolatba szültem, egy évvel az esküvőnk utàn,mikoris a férjem meggondolta magàt,hogy se feleség se gyerek nem kell. Erre vàrjon a kérdező is? És ez még nem is durva példa, sajnos rengeteg ilyen van.



Ha be tudod vàllalni a gyereket egyedül is,akkor miért ne.

2015. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, nyugodtan le lehet pontozni,de attól még àtgondolhatnàd mi ìrsz.
2015. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem. 32 éves legalábbis még biztos nem. ENnyi idősen inkább próbálnék egy normális férfit, párt keresni magam mellé akivel hosszú távra tervezhetek.


Max ha már több mint 40 lennék és sehol egy normális pasi viszont gyereket mindenképp szeretnék, akkor legvégső megoldásként lehetne szülni a "nem tökéletes" pasinak is.

2015. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem reg multam 30... igen, ez csak egy elmeleti keres :)


3 eve van egy parkapcsolatom, 2 eve elunk egyutt, csak nem vagyok benne biztos, hogy o e a nagy Ô....


Lehet onzo vagyok de en 32-35 korul bevallalnek egy gyereket, szeretnek vkit felnevelni, vele lenni, szeretni es vigasztalni... Es oregsegemre se szeretnek egyedul maradni es az uokaimat is szeretnem kenyeztetni, mint egz nagymami...

Ro*Ro*zabb korulmenyeket is el tudok kepzelni egy gyereknek, annal hogy nincs ott apu...

2015. aug. 31. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!