Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi kimaradasa, mwer mar...

A mensi kimaradasa, mwer mar 3. hete nem jott meg, ez mar mindenkeppen terhesseget bjelent? Mas miatt ugye nem marad el a verzes?

Figyelt kérdés

mivel elmaradt a verzes, es honapok ota vedekezes nelkul szeretkezunk mert babat akarunk, akkor talan most osszejott.

Csak a terhesseg elso biztos jele a mensi kimaradasa.



2015. aug. 20. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teszt?
2015. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, vagy menj el nőgyógyászhoz, ez a biztos :) És utána írd meg mi lett! Vagy küldj fotót tesztről :)
2015. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi más tüneted? A legvalószínűbb a terhesség. Persze lehet ciszta, bekavarhat a forró nyár is akár, sok minden.
2015. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem baba miatt nem jött meg neked.

De a kérdésedre válaszolva,nem csak baba miatt késhet.

Hormonproblémák,ciszta miatt is kimaradhat,meg csak úgy simán is egyszer kétszer egy évben.

2015. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet
2015. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha 3 hete késik,elvileg 7 hetes terhes vagy.Hogy bírtad ki hogy ne tesztelj?Mar uh- on is szépen látszana ha terhes vagy.
2015. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teszt????
2015. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a lepontozónak!
2015. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os! régen sem tudták,ha terhesek voltak,csak élték az életüket,nem tesztelgettek jobbra balra,mint manapság.

De egyébként én tuti teszteltem volna,de nem szabad elítélni azt aki nem ugrik rögtön teszt után,mert akár két hét késésnél is még simán megjöhet.Nem egy példa van rá.

2015. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, es egyik valaszolo kerdezte vannak e tuneteim.Igen, a mensi kimaradasa helyett vizszeru folyasom volt 3 napig, ami sosem volt mensi elott,mert mindig barnazni szoktam. Tobb hete erzem nagyon de nagyon faradt vagyok,es aludnek nagyon sokat is. A testhomersekletem neha napkozben is meleg. De fura,mert kb 1 hete erzem, a 25 fok koruli melegben , puloverben is fazom. Ez nemtudom minek a jele. Es az utacan, neha mar munkahelyemen is volt szedules, es olyat is ereztem tobbszor, mintha szedulnek. Nemtudom,de erzem a terhessegtol lehetnek ezek.
2015. aug. 22. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!