Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hánytam mensi alatt ugye nem...

Hánytam mensi alatt ugye nem terhesség?

Figyelt kérdés
Ma megjött és valami iszonyuan görcsöltem.hasmenésem volt és mellette még hányingerem is. Várható időben jött meg és a szokásos mennyiségben.de hánytam.és már több éve nem hánytam (alkoholt leszámítva) anyukám azt mondta hogy ő ilyenről még nem hallott hogy hányt valaki menzesz alatt.tesztet még nem csináltattam.de ez ugye lehet vírus betegség vagy a meleg miatt?vagy talán mégis azért mert megjött?

2015. aug. 30. 22:06
 1/6 Igen, én vagyok! :) válasza:
29%
Én vagyok a hülye? De sztem nem lehet várandósan menstruálni..
2015. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Első. Tényleg hülye vagy. Előfordul hogy menstruálnak a nők terhesség alatt. Nem gyakran ugyan, de előfordul.
2015. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
max gondterhes. de van rá kb 5% esély de szerintem nem kell parázni
2015. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 éve menstruálok, folyamatosan, mindig pontos, sosem volt gond, a görcsök pokoliak stb. Néha előjön nálam is a hányás, hasmenés. Eléggé ledönt a lábamról, azt kell, hogy mondjam
2015. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami romlottat vagy zsírosat ettél. A hányás-fosás kombó nem túl ritka ilyen melegben.
2015. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamaszként csomószor hánytam és hasmenésem is volt, annyira megviselt a mensi. Utána elkezdtem gyógyszert szedni, és megszűntek a tünetek teljesen. Bő fél éve abbahagytam, azóta amikor megjön, görcsölök és néha kicsit hasmenésem is van, a hányás szerencsére kimaradt. Talán most valami jobban megviselte a testedet, de az is lehet, hogy semmi köze a menstruációhoz.
2015. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!