Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elegetek van már az ilyen kérdésekből de már aludni is alig tudok, és mostanában semmi sem jön össze az életemben, nem azért írom ezt hogy sajnáltassam magam de tényleg így van. Szóval legyetek szívesek nem bunkózni. :(

Kb. július 27-én múlt el a menstruációm.

Augusztus 8-án pedig petting volt a barátommal, megujjazott de 2x megfogta a péniszét előtte. Nem ment el, és elvileg előváladék sem volt rajta.. elvileg, nagyon száraz volt a pénisze de mivan ha még is volt ott egy pici előváladék? És pont attól a picitől lettem terhes? Lehetséges nem?

A ciklusaim között általában 22-25 nap van.. mikor csináltassak tesztet?

Annyira stresszelek már napok óta, lehet ez miatt is késik tudom, de nagyon nem kéne most egy abortusz mert akkor már tényleg össze törnék lelkileg.



2015. aug. 24. 18:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
köszi..
2015. aug. 24. 18:48
 2/20 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes, ne aggódj! 😊
2015. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha mostanában semmi sem jön össze akkor a baba miért jönne össze? :)

nem vagy terhes!

2015. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mert egyelőre nem szeretnék.

És amekkora mákom van mostanában így tuti becsúszott de remélem nektek lesz igazatok.

2015. aug. 24. 19:16
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. aug. 24. 19:16
 6/20 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha terhes lennél, az lenne a világ 8. csodája. :)
2015. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem lepődnék meg hogy pont velem történik meg ez a csoda

Meg kicsi szúrkálást érzek alhas tájékon

De már lehet bemesélem magamnak

2015. aug. 24. 19:20
 8/20 A kérdező kommentje:
ha velem történne meg*
2015. aug. 24. 19:20
 9/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ettől nem lehetsz terhes, ahhoz szükség van az ejakuláció által létrejövő energiához is. Az pedig nem volt, úgyhogy tényleg nyugodj meg!
2015. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem vagy terhes
2015. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!