Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális hőgörbe? Én eléggé cikk-cakkosnak találom.

Figyelt kérdés

Augusztus 4.-e óta mérem a hőmet, ez az első hónap. Megmondom őszintén, nem értek hozzá, és a ciklus.hu nem húzta be se az ovulációt (bár lehet nem is volt) se az alaphőmérsékletet. Szerdán megyek általános vizsgálatra, szerintetek megmutassam a dokinak ezt a görbét? Volt már valakinek hasonló?

[link]


2015. aug. 31. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, hát ez biztos nem normális :S Nem is volt ovud e szerint, és igen érdemes megmutatni. De ne aggódj ez csak egy hónap :) nem lehet minden hónap egyforma :)
2015. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok ertelme van ugy merni, hogy tobboras elteresek vannak a napok kozott meresben :-( minden nap ugyanabban az idoben kene felekeles utan. Ha erre nincs lehetoseg, akkor inkabb ovuteszt. Ha csak ezt nezem, ez alapjan nincs ovu sajnos.
2015. aug. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! most megnéztem úgy hogy kettő napot ne vegyen figyelembe. Az egyiket alkoholfogyasztás miatt, a másikat pedig láz, és fogfájás miatt. De ezt a megjegyzésbe bele is írtam. Most kihozta az alaphőmérsékletet is, és az ovuláció napját. Hát érdekes ez a program na.

[link]

2015. aug. 31. 07:51
 4/6 A kérdező kommentje:

ugyanezt megcsináltam a fertilityfriend-nél is, ott meg máshogy alakul az alaphőmérséklet, de az ovut ugyanoda rakta.

[link]

2015. aug. 31. 07:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a linkkel a saját görbémet látom, ahol szépen látszik az ovu :)

Viccet félretéve szerintem nem volt ovud. Vagy csak majd ez után lesz.

2015. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát mindegy, majd holnap kiderül. az orvos csak meg tudja mondani.
2015. szept. 1. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!