Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális ha menzesz után...

Az normális ha menzesz után leesik a hőm és pár nap múlva még lejjebb esik és onnan emelkedik fel amikor ovuláció van?!

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 17:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy menzeszkor vagy előtte lekell esnie a hőnek de nekem még egyszer van egy esés,ez mit jelenthet?
2015. jan. 7. 17:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Mindenkinél máshogy ürül ki az előző havi progeszteron! Van akinek emiatt hirtelen lezuhan a hője, van, akinek csak fokozatosan csökken. A follikuláris fázis hője egyébként szinte mindegy, hogy milyen (cik-cakkos, vonalzó, stb.), a luteális a fontos, az hogy felmenjen szépen és fenn is maradjon.
2015. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval.Lényeg, hogy emelkedés legyen, mindegy hogy néz ki az első szakaszban lévő görbe.(Hozzáteszem a második szakaszban is volt már mindenféle görbém, mégsem estem teherbe,tehát az is mindegy hogy néz ki) Nekem sem szokott leesni, viszont utólag onnan tudom mikor van az ovu, hogy szépen felmegy.
2015. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!