Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 60napja menstruáltam utoljára,...

60napja menstruáltam utoljára, a terhességi teszt 3hete negatív lett. Mi lehet?

Figyelt kérdés
1hónapja szedtem a Dienille nevű fogamzásgátlót. Sajnos volt hasmenés és hányás is. sokszor voltunk együtt a párommal ez idő alatt. 60. napja volt menstruációm utoljára, azóta 1szer volt pár óráig egy kis halvány rózsaszínes vérzés. körülbelül 3hete csináltam 4 terhességi tesztet. minden nap egyet. és negatív mind a négy. azóta is szedem a tablettát rendesen. Lehet terhesség , vagy mi lehet a probléma? előre is köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 1. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:

De 60 nap után mi az ami nem visz rá,hogy felkeress egy dokit?

Terhesség szerintem kizárt!

2015. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, terhesség nem valószínű. Bármi lehet, menj el orvoshoz.
2015. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amikor én abba hagytam a fogamzásgátlót nekem se volt menzeszem 3 hónapig...ez lehet ok, sajnos a fogamzásgátló nem a legjobb, a méh nyálkahártya elvékonyodhat vagy mi, ezt mondta az orvosom. Ő ajánlotta hogy ne szeedjem tovább ha akarok az életben még gyereket...pár hónap alatt helyre állt a menzeszem.
2015. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok jelenleg. Így nehéz orvoshoz elmenni sajnos.
2015. szept. 1. 16:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen csak én most kezdtem nemrég szedni. Előtte semmi. Kizárólag óvszer. Akkor nem is voltak problémák. Remélem nem csinált semmi nagy kárt a szervezetemben a tabletta..
2015. szept. 1. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt szedem 3 hónapja. Ugye a 7 napos szünet alatt kéne megjönnie. Első hónapban semmit nem véreztem szinte, csak a 8. napon (mikor új levelet kell kezdeni) volt valami icipici körömnyi mennyiség. A második levél végén a 6. nap körül jött meg, szintén nagyon kevés, aztán a 8. napra olyan átlagos kevés vérzés lett. Most fog elfogyni a harmadik levél, de már nem tudom mire számítsak. Azt írja a papír, ha kétszer elmarad a vérzés, akkor fel kell keresni az orvost. Hát nekem volt legutóbb, csak alig.

Nekem nagyon erős vérzésre írta fel (endometriózis), ami hányással is járt. Na ezt megszüntette, cserébe össze vissza görcsölgetek, félidőnél egy hétig, vagy akármikor szinte... A melleim annyira fájnak, hogy megfogni nem tudom és híztam 2 kilót a mérleg szerint.


Szerintem keress fel egy orvost, vagy legalább telefonon konzultálj vele. Mert szerintem ez a gyógyszer is okozhatja, lehet neked másmilyen kéne.

2015. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy Magyarországon kívül nincsenek orvosok. Hát akkor nem csoda, hogy kivándorolnak. o.O
2015. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hete még simán lehet fals negatív a terhes teszt...Ha 3 hét alatt nem csináltál egyet se akkor először is csinálj még egy tesztet mert már lehet pozi is...
2015. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első hónapban nem véd.Nekem amúgy fogigátló mellett egyszer sem jött meg. 8 hónap után hagytam abba. Orvoshoz kéne menni nem?
2015. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!