Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a ciklusom 36. napja...

Ma van a ciklusom 36. napja és semmi jel nem utal arra, hogy meg akarna jönni. Van olyan, hogy semmi előjel nem utal terhességre és csak jóval később jönnek elő a tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rengeteg kérdést átolvastam és napokra visszamentem, hogy ne tegyek fel bugyuta kérdést. Ma van a ciklusom 36. napja és biztosan érzem, hogy terhes nem vagyok! Semmilyen erre utaló tünetem nincs, de a mensim csak nem akar megjönni. Szept. 1-jén kellett volna megjönnie, azon a héten éreztem is mellfeszülést és elkönyveltem, hogy meg fog jönni. De aztán pár nap múlva már a mellbimbóm érzékenysége is elmúlt, vagyis biztosra vettem, hogy megjön. Tegnap tesztet akartam csinálni, de mire elővettem a tesztet, elkezdett fájni a hasam, derekam(az elme hatása), vagyis meg fog jönni, ezért nem csináltam meg. De nem jött meg. Ma reggel már megint éreztem vmi fájást, most egy kicsit megint fáj a hasamnál, a derekamnál, ami szintén mensi előjel, de most már semmit sem értek. Babát szeretnénk, egy éve ráadásul, de mindig jött vmi és eddig nem sikerült. Most meg semmi, de semmi nem utal arra, hogy terhes lennék. Van valakinek ötlete, tanácsa? Az biztos, hogy ha ma délutánig semmi sem történik, megcsinálom a tesztet és ha negatív, a héten bejelentkezem dokihoz! A ciklusaim ált. 28 naposak, a múlt hónapban egy kicsit beteg voltam és a 37. nap jött meg! De előtte szabályosak voltak és a múlt havi volt a leghosszabb (Talán még holnap megjöhet, ha az előző hónapot figyelembe veszem). Volt pár műtétem, ciszta nem valószínű, bár most már azon sem lepődnék meg. (Egyébként most is olyan érzésem van, ahogy ezt a kérdést írom, h meg akar jönni, most egy kicsit erősebben fáj a derekam is, de semmi extra)

Előre is köszönöm segítségeteket! Üdv,Z


2008. szept. 8. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésedet már te magad is megválaszoltad!

Én egyébként nem értelek!Ha már ilyen régóta nem jött meg,akkor miért nem tesztelsz?

Amúgy szerintem terhes vagy!Ha esetleg mégsem,akkor irány az orvos!

2008. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen tesztelnék! A mindjárt megjön érzés,lehet terhesség előjele. Majd írd meg az eredményt! Sok sikert.
2008. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok, hogy ilyen hamar reagáltatok. Nos, teljesen igazatok van! És tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy már rég tesztelnem kellett volna, de azért nem tettem, mert semmi jelét nem észleltem annak, hogy most esetleg terhes lennék és korábbi csalódások miatt mégsem teszteltem. Ma hazamegyek és ha addig semmi, akkor tesztelek. Annyit szerettem volna tudni, hogy lehetséges-e, hogy vkinek semmisem jelzi h babás, ill. hogy ez mennyire fordul elő? Mert szerintem nagyon ritka. Azért mindenesetre köszönöm!!! Ja és majd megírom, h mi lett.
2008. szept. 8. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolunk neked!

Egyébként szerintem előfordul,hogy nincs terhességre utaló tünet és mégis baba van a dologban!

Irígyellek,bárcsak nekem se jönne meg a menstruációm,de nekem persze mindig nagyon pontos.

2008. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a "szurkolást". Az a baj, hogy nem tudom, mi van! Mert már beletörődtem, hogy okés, megint nem sikerült. De legalább jönne már meg!! Mert most meg az idegesít, hogy mi van, ha vmi más miatt nem jön meg? Amúgy egyre jobban fájogat, aztán megint abbamarad. És most inkább a derekam fáj. Meg egy kicsit érzékeny a mellem, de ez csak az lesz, h megjön! Neked sok sikert! Én meg még őrlődöm fél 5-ig (mivel a munkahelyemen vagyok), aztán utána rohanok haza. Addigra meg lehet, h betoppan... Üdv, Z.
2008. szept. 8. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül mi volt a gond?
2010. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!