Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » POS szindrómám van de sok a...

Nikoletta83 kérdése:

POS szindrómám van de sok a furcsa tünet, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
POS szindrómám van, de eddig viszonylag rendszeres volt a mensim (31-36 napos ciklus) viszont most 46 napos a legutóbbi 11. -én kellett volna kezdődnie és 29. -én jött de épp csak egy csepp vér. Azóta hőemelkedésem van, fájnak a nyirokcsomóim, a melleim, és feszül a hasam "meg fog jönni érzés", állandóan aludnék, nyűgös vagyok és kitapintható a méhszájam.31. -én csináltam tesztet negatív lett. Ha jól számolom és ha végre sikerült kb 3-4 hetes lehetek azt már mindenképp jeleznie kell a tesztnek nem?

2015. szept. 1. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam PCOS...
2015. szept. 1. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, a negatív teszt tényleg eléggé arra utal, hogy mégsem baba. Bár van állítólag olyan, akinek sokáig nem mutat babát a teszt, mégis terhes. De nekem az jutott még eszembe, hogy az a csepp vérzés nem lehet, hogy az ovut jelezte? Most egyszer ilyen későn volt csak. Szerintem ez a valószínűbb... :( De nagyon drukkolok, hogy ne legyen igazam! Egyébként vezetsz hőmérsékletgörbét, vagy csakúgy találomra mérted valamikor?
2015. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából nem mértem eddig csak mostanában éreztem h változott a hőm,mivel a legkisebb emelkedésre is rosszul reagál a szervezetem.de úgy néz ki eddig h nem baba lesz,csak megint szórakoznak a hormonjaim :(
2015. szept. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!