Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa tüneteim vannak,...

Furcsa tüneteim vannak, symicia-t szedek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Mostanában kb egy 2 hete rettenetesen fáradt és kimerült vagyok, a munkámat sem tudom úgy végezni ahogy kéne. Szörnyű hányingerem va alig eszem. A derekam is azóta majd leszakad,a melleim becaomósodtak és nagyon fájnak és a testhőmérsékletem is felment 36.2/36.5 re pedig alapból olyan 35.6 szokott lenni.Azóta "furán" érzem magam, mintha nem is ebben a világban léteznék.Sóhajtozom állandóan.4 nap van a mensimig.múltkor teszteltem (2-3 hete) egy negatívat, ugyanis alig volt meg a bajom és gyanakodtam.
2014. márc. 7. 12:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha van valami tapasztalatotok e téren légyszives osszátok meg velem. mert még sosem voltam terhes nem tudom mit is kéne érezzek,de valamiért "terhesnek" érzem magam ez normális?? és hogy a gyógyszer árt e neki ha amellett lettem babás.
2014. márc. 7. 12:13
 2/12 anonim ***** válasza:

A lényeget nem írtad, hogy van-e okod igazán aggódni!

Hibáztál a szedéssel?

Kihagyás, hányás, hasmenés, antibiotikum, orbáncfű tea, pajzsmirigy túlműködés?


A napközbeni testhő semmit nem jelent, csak az ébredésiből lehet bármit is megállapítani, és abból is csak akkor, ha rendszeresen méred.

A csomós mell problémás, de nem tipikus terhes tünet.

A fáradtság lehet egyszerű vitaminhiány.

+

A tünetek csak akkor jelentkeznek, ha már a HCG szint kimutatható!


(off: nincs "mensid". Megvonásos vérzésed van.)

2014. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*lehagytam:

valószínűbb, hogy a tabletta mellékhatása, ami miatt érdemes lenne visszamenned az orvoshoz! Főleg a melltünet aggályos.

2014. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy igen szedtem antibiotikumot is, és nagyon sok gyógynövény teát iszom. ez azért aggaszt mert már lassan 2 éve szedem a fogamzásgátlót és eddíg semmi problémát nem okozott. Nem lenne gond a baba csak félek nehogy baja legyen hogy fogamzásgátló mellett lettem terhes.a multkori mensim is épp hogy csak megvolt. pedig előtte mindig napra pontosan ugyan olyan volt. első nap rengeteg, aztán egyre kevesebb... de most csak barnázás vérezgetés volt. 4 nap múlva meg kell jöjjön, addíg nem veszek tesztet, majd csak utána, csak kíváncsi voltam mire számítsak... a tablettát meg volt hogy pár órás elcsúszással vettem be ugyanis 3 szakban melózok és délutánosban volt hogy később vettem be mert elfelejtettem...
2014. márc. 7. 13:27
 5/12 A kérdező kommentje:
ja meg hasmenés, hát nem túl jó az emésztésem ezért van hogy hasmenésem van, de nem túl durva ezért nem is számoltam vele. :/ ja meg rengeteget járok pisilni is (nem vagyok felfázva)
2014. márc. 7. 13:30
 6/12 A kérdező kommentje:
plussz a tesztet akkor csináltam amikor még nem voltak tüneteim.. csak gyanakodtam úgy a gyanús közösülés után 5-6 nappal.
2014. márc. 7. 13:33
 7/12 anonim ***** válasza:

"igen szedtem antibiotikumot is, és nagyon sok gyógynövény teát iszom"


Te se bízod a véletlenre, hogy baj legyen!

Így eléggé jogos a félelmed.


A sok pisiléssel vigyázz majd a következő tesztnél! Csak akkor megbízható az eredmény, ha nem iszol sokat előtte és legalább 6 órán keresztül nem mégy WC-re!

2014. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele hogy szedem rendszeresen de nem paráztam rá hogy most ezt vagy azt nem szedem be vagy iszom meg mert hat a fogamzásgátlóra.lehet hogy hülye felfogás, de nem bánom ha jön a baba. úgysem akartam már sokáig szedni, csak kíváncsi voltam hogy van e esélyem rá hogy gyógyszer mellett essek teherbe vagy hogy ez mennyire gyakori dolog.
2014. márc. 7. 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Hibázás nélkül nem gyakori, hibázással elég gyakori.
2014. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Így szoktak fogamzásgátló mellett teherbe esni!

Te nem olvastad még el soha a betegtájékoztatót???

Az antibiotikum csökkentheti, sok nőnél csökkenti a fogamzásgátló hatását, így simán beindul a rendes ciklus, peteéréssel és olyan szépen teherbe lehet így esni.

De a tüneteidet éppen más is okozhatja. Akár maga a gyógyszer hatásának a csökkenése, nem feltétlenül terhesség, illetve vitaminhiány vagy valamilyen lappangó vírusos fertőzés.

Én azért javasolnék egy újabb terhességi tesztet. 2-3 hét azért már elég rég volt ilyen szempontból.

2014. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!