Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert magas a hom? Megneznetek...

Miert magas a hom? Megneznetek a gorbem?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 3. 08:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa a gorbem ebben a ciklusban 13. vagy 14. napon van mindig ovum es 27 vagy 28 napos a cikulusom. Ilyen magas hom nem szokott lenni max 37,8 es most az ovum is elobb volt. Szerintetek miert ilyen magas most?
2015. szept. 3. 08:08
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy nem otthon elek itt sajna nincs olyan meleg ez sem befolyasolhatja.
2015. szept. 3. 08:09
 3/9 anonim ***** válasza:
alvas befolyasolhatja vagy rossz a homero
2015. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Homerom jo es ugyanugy merem minden reggel. Ezzel azt akarod mondani ez nem normalis?
2015. szept. 3. 08:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád. Hamarabb volt ovud, és szépen felment a hőd...Minden rendben.
2015. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha a szokásos hónapoktól eltérő hőmérsékletet tapasztalsz, annak oka lehet a több/kevesebb alvás, eltérő mérési időpontok, vagy a pontatlan lázmérő.


egyébként normális a görbéd, csak azt nem értem hogy akkor minek tetted fel a kérdést :)

2015. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert mert nem volt meg ilyen. Akkor ez normalis ez erdekelt! Koszonom:)
2015. szept. 3. 09:48
 8/9 anonim ***** válasza:
a 30-40 fok is befolyásolhatja, ebben a hőségben mnidenkinek magasabb a hője, nekem is akinek az alap hőm nem megy feljebb soha 36,5nél most 36,8ról indultam...
2015. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itt nincs hoseg:(
2015. szept. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!