Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szinte alig látható halvány...

Ha szinte alig látható halvány a testcsík, lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Pár nappal a "várható" mensi előtt csináltam a tesztet, a tesztcsík ugyan látszik, de nem minden fényviszonyban, nem minden szögből, nagyon-nagyon halványan. Csak én látom bele, hogy igen halványan látszik, vagy ez még full negatívnak tekinthető. A férjem szerint is igen halványan látszik, szóval a látásom oké, de szinte alig-alig látható.

2015. szept. 3. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert korán csináltad, nemvárt előtt 3nappal teszteltem, nekem isnagyon ghalvány volt, e párnaponta ismételtem és szépen erősödött. A halvány csak is csk, ez a teszten is rajta vagy. szóval terhes vagy.
2015. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen halvány csíkra még nincs mit adni. Nekem sok ilyenem volt. Nemvárt napján csinálj még egyet, ha terhes vagy ott lesz a jól látható csík.
2015. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy a halvány csík is csík... Majd írj 2 nap múlva hátha erősebb lesz
2015. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudnék én nektek mutatni sok halvány csík-nem csíkot!
2015. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megcsinálom még pár nap múlva is, persze, aztán meglátjuk.
2015. szept. 3. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Képet raksz fel?

Anno nekem is nagyon halvány volt, ki is akartam dobni, hogy csak oda képzeltem a halvány csíkot. Férjem mondta, ő is megnézi, és látta ő is. :)

2015. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet ha majd késik 2 napja. Addig teljesen felesleges tesztelgetni.
2015. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam egy tesztet, bár tudom-tudom, korai.... És a mai teszten már határozottan látszik a két csík. :)
2015. szept. 4. 16:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! :)
2015. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) Most már 12 mm-es, és dobog a szivecskéje :)
2015. okt. 3. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!