Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az ovuteszt...

Szerintetek ez az ovuteszt már pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


Az alsó tegnap esti. Ez még nem pozitív, ugye? Talán a mai az az lesz, ha ez még nem?


2015. szept. 3. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
a tegnap esti nem volt az, de reggel is érdemes lett volna tesztet lőnöd, mert az LH csúcs nem törvényszerűen délután következik be...amúgy tök mindegy, semmiről nem fogsz lemaradni ;) a ma esti már biztos pozi lesz.
2015. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez milyen teszt?

Nekem one step volt ilyen, másnap már sokkal erősebb lett mint a kontroll, szóval a mai pozi lesz sztem! :)

Nekem tegnap volt pozi, ma meg kedden vtunk együtt! Ti? Mikorra nem várod?

É. :)

2015. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem aug. 23-án este volt ugyanolyan erősségű hajszálra a két csík...aznap és másnap voltunk együtt. keddre nem várom. ma teszteltem egyet de az negatív volt (terhességi). Tudom korai még, csak beteg vagyok és gondoltam megnézem, szedhetek e gyógyszert..
2015. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez is one step teszt. Mi utoljára csak hétfőn voltunk együtt, azóta sajnos nem, de majd ma vagy holnap biztosan. 22.-ére nem várom, 9. ciklusnapom. Ez az 5. hónapunk. Neked?
2015. szept. 3. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Akkor holnap tutira pozi és legyetek együtt vmikor a kövi 3 napban! :)

Én kb. 16-ra nem várom.

2015. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint 2-es, 2, hónapunk, tesóra várunk.
2015. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A legalsó az ma délutáni, a felette lévő a tegnap esti. Szerintetek ez így most mi? Halványabb mint a tegnapi, de az sem volt pozitív még, nem?

[link]

2015. szept. 3. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


2es vok, ez az én kérdésem, a lány aki írt neki szintén nem lett teljesen pozi. Nekem pozi lett, de ennél a one step tesztnél nagyon fontos, hogy ne igyál előtte, ezért általában este 10 kor felkeltem és akkor csináltam meg, mert ilyen melegben nem bírtam ki 2 órát víz nélkül. Te hogy csináltad?

2015. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 monyk ***** válasza:
Nekem is ilyenek voltak a 12. ciklusnaptól. Már azt hittem cisztám van. Erre ma a 20.napon lett egyértelmû pozi. Jó késôn.. Szerintem túl érzékeny a teszt. Csináld tovább a tesztelést.
2015. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 monyk ***** válasza:
100%

Itt a kép róla. Szegény férjemben már nem maradt szufla, mert minden nap együtt voltunk.:D

[link]

2015. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!