Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Terhesség vagy nem terhesség? "

Lazók Klaudia kérdése:

"Terhesség vagy nem terhesség? "

Figyelt kérdés
2 hónapja nem normális a menstruációm! Mindig 22. napra szokott megjönni, ezelőtt 2 hónappal késett 4 napot, de normálisan megvolt 3 napig. Múlthónapban pedig már 8 napot késett! Azóta derékfájásaim, mellfájásaim vannak! Már 2 hete hasmenéssel is küzdök, naponta legalább 3x megyek wc-re, de van, hogy többször is! Ezen a héten kedden délután be is lázasodtam 38.3 volt. Szerda reggel 37.5 hőemelkedésem, vettem be gyógyszert, de csak emelkedett, viszont sem torokfájásom sem megfázásom nincs! Ma véreztem is picit délelőtt, a tamponnak éppen csak a negyede volt rózsaszín-barna foltos! Tesztet holnap akarok végezni! Szerintem ez nem normális! Hétfőn készülök nőgyógyászhoz. Ha valaki tapasztalt magánál hasonlót -és talán tudja, hogy mi a fene lehet ez, annak megköszönném a válaszát! (Egy 21 éves nő! )

2015. szept. 3. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! én pont tegnap voltam nőgyógyásznál hasonló panaszok miatt. Vérvételre küldött, és a hormoneredményeket fogja megnézni, hogy jók e az értékek. De viszont 2 hónap az még nem sok idő. Én már sajnos 8 hónapja küszködök ezzel.
2015. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű,hogy hormonvizsgálatra küldenek?

Remélem minden rendben lesz veled! :/ :)

Köszönöm a válaszod!

2015. szept. 4. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, sajnos az lesz belőle . Köszi :-)
2015. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!