Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi segíthet a teherbeeséshez?

Edina199619 kérdése:

Mi segíthet a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Gondolok teákra vagy bogyóra. Sajnos nekem volt egy megszakításom mert nagyon fiatal voltam és félek hogy most ezért nem sikerül bár még csak harmadik hónapja próbálkozunk de akkor is kétségbe vagyok esve, hogy mivan ha nem is lehet gyerekem soha :/

2015. szept. 3. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ráérsz egy év után kétségbeesni. Addig normálisnak mondható, ha nem jön össze a terhesség.
2015. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18 évesen volt egy abortuszom, 34 évesen úgy lettem terhes, hogy sokat cigiztem, iszogattam, buliztam, stresszeltem, két állásom volt (12 órát melóztam) rendszeresen fel voltam fázva (emiatt is) ritkán voltam együtt a párommal, és még pharmatexet (hüvelyi fogamzásgátló) is használtam.

szóval a teherbeeséshez jó pillanat kell :) :) :)


én termékenységi időszakomban, ciklus 14. napján (pontos 28 napos vagyok ezer éve) voltunk együtt, amikor is úgy látszik a pár éve megszokott, orvosilag 50%-os biztonságú krémet rosszul használtam.


szerintem a nőknek van foganatos időszakuk. pl. nővéremmel tavaszi születésüek vagyunk, anyukánk nyár végén lett velünk terhes. nővérem és én is tavaszi gyereket szültünk, mi is nyár végén lettünk terhesek. úgy látszik a családunk nőtagjai nyár végén fogamzóképesek. lehet nézzél szét a család női felmenő ágán, hátha elárul neked is valamit a születési hónap...

2015. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekunk is fel eve sikertelenul probalkoztunk ... most mar nem probalkozunk . /... valami ok miat
2015. szept. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is vàlaszoljon valaki: a ciklus első felében cickafark és màlnalevél tea, màsodik felében palàstfű tea. Ezen kìvül a baràtcserje kapszula is sok esetben nagyon hatékony. Ezekkel nem àrtasz, ki lehet próbàlni, de nem biztos, hogy azonnal hatnak. Sok sikert!
2015. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem se jön össze, de nem kell elkeseredni, csak figyeld a peteérésedet, és aznap mindent bele. Esetleg peteérés előtt 2 napig ne menjen el a párod, és aznap meg mindent bele. Szex után emeld fel a lábaidat, és maradj úgy kicsit, ezzel is segítve a spermiumok útját.
2015. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!