Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugyee neeem? Tudom hogy nagy...

Ugyee neeem? Tudom hogy nagy hibát követtem el. Múlt hét pénteken "összejöttem" a volt barátommal.

Figyelt kérdés

Nos, a lényeg hogy nem húzott gumit, viszont nem ment el bennem..

Szex után, engem felkavart érzelmileg a dolog, sírtam amikor nem látta, viszont azóta meg azon parázok hogy terhes vagyok. Nem jött meg ugyanis..csináltam tesztet ami negatívat mutatott, de utána olvastam és az még ilyenkor nagyon megbízhatatlan.. de olyan ideges vagyok hogy aludni sem tudok :(


2015. szept. 4. 22:56
 1/10 anonim válasza:
100%
Szedsz fogamzásgátlót?
2015. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nyugi, késhet, több napot is. Tanulj belőle, védekezz rendesen. Azért mond csak el neki, had parázzon ő inkább..
2015. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet legkorábban a lehetséges fogantatás után két héttel érdemes csinálni, szóval azzal még egy hetet kéne várni.


Próbálj megnyugodni, amennyire tudsz, azt meg jó, ha tudnod, hogy önmagában a stressz is okozhat pár nap késést.

2015. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:
80%

a stressztől is késhet

nem valószínű ,hogy terhes vagy ,ne parázz

2015. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát tanulni, biztosan tanultam. soha, de soha többé nem teszek ilyet!!

és mindenkinek nagyon szépen köszönöm:) próbálok megnyugodni és remélem a napokban megjön..

2015. szept. 4. 23:07
 6/10 anonim válasza:
Lehet azert kesik mert parazol :)
2015. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
55%
Páromnak csúszott már nem egyszer, pedig tabit szed, és én sűrűn megyek el benne, nála is mindig negatív lett a teszt, de az egyébként sem megbízható még ilyenkor.
2015. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Babakocsit olcsón tudok eladót!
2015. szept. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
barátnőmnek szinte szóról szóra így sikerült be a kisfia. Legközelebb ha nem védekezel valami miatt, amit nem ajánlok, legalább esemény utánit vegyél be, ha nem akarsz babát.
2015. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

huh, szerencsére ma reggel megjött, szóval semmi vész:)

és köszönöm a segítséget

2015. szept. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!