Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szakítottunk a volt barátommal. Tudom, hogy erősen kihasznált, de nem tudom elfelejteni. Összejöttem egy tündéri sráccal, aki odáig van értem, de én nem szeretem. Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Nincs értelme annak, hogy hülyíted. Szakítanod kell vele.
2015. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem szereted miért vagy vele? ne hagyd hiú ábrándban
2015. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani a srácot. Nagyon kedves, udvarias és kedvelem. Szeretném megszeretni és boldog lenni vele. A volt barátom már két lányon is túl van a szakításunk óta. Vagyis azt hiszem még együtt van a másodikkal. Szeretném végre elfelejteni és boldog lenni ezzel a fiúval.
2015. aug. 18. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!