Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl lehet 5 napig pozi az...

Mitöl lehet 5 napig pozi az ovuteszt?

Figyelt kérdés

A ciklus 14. napjatol pozi az ovuteszt, mar 5. napja, elötte nem volt pozi. Görbet is vezetek. Volt mar valakinek hasonlo? Hcg tesztet is csinaltam tegnap, az negativ lett. Tüneteim ovu utaniak, kicsit elkezdtek fajni a melleim, es nagyon faradt vagyok, de ez minden ovu utan igy szokott lenni. Köszönöm a velemenyeteket!


Tesztek:


[link]


Görbe:


[link]



2015. szept. 5. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
márpedig nekem akkor maradt végig pozi, mikor baba lett. Drukkolok!
2015. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia, érdekes.

Én a 15-i és 19-i tesztet mondanám pozinak. Az utolsó sorokban jól látom, hogy másik fajta tesztet használtál?

2015. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kedves első, de neked akkor mikor lett a baba, ha középidőtő nézted az ovut?
2015. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
annak a ciklusnak a végén nem jött meg. a 12. naptól pozitív maradt az ovu teszt. 1. voltam
2015. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1es, de jó! :) És úgy kell értenem, hogy pl 12, ciklusnap körül együtt voltatok amikor az ovuteszt is ugye pozitív volt és akkor fogant a baba?
2015. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem volt pozi végig, mikor baba lett, csak olyan majdnem pozi a 4-5 nappal mensi elõtt. Én azt is olvastam, h akkor is pozi több napig, ha nem tud megrepedni a tüszõ.
2015. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! 2 fajta tesztet hasznaltam, de igazabol a vastag teszcsik az elsö pozis naptol kezdve mutatja a pozit, mert a vekony rozsaszin tesztcsik elfogyott, igy a vastaggal folytattam a tesztelest, de ugyanabbol a vizeletböl csinaltam az elsö vastag csikot is, ami a vekony csiknal olyan erös pozi lett. A vekony tesztcsikok 10-es erössegüek, a vastag pedig 40-es erössegü.
2015. szept. 5. 13:51
 8/21 A kérdező kommentje:
Ma delutan is csinalok majd egyet, mert most mar tenyleg kivancsi vagyok... de amugy mire gondoltok? Lehet ez baba miatt, annak ellenere, hogy a hcg teszt negativ?
2015. szept. 5. 13:52
 9/21 A kérdező kommentje:
6-os, köszi, en is gondoltam erre, hogy nem tud megrepedni a üszö, viszont a görbem szerint volt ovu, mert felment a höm, meg erzesre is olyan, mint ovu utan szokott lenni, tehat fajnak kicsit a melleim, es faradt vagyok. eddig mindig ovu utan ereztem ezeket.
2015. szept. 5. 13:54
 10/21 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, hogy pont akkor lett e a baba:) de mensi után elkezdtem tesztelni, a 12. napon lett kétcsíkos, de akkor sem volt erősebb, mint a kontrollvonal. tehát tovább teszteltem, gondolva hogy erősödik, de mindig ugyanilyen volt. tehát hivatalos pozitív nem is volt nekem.
2015. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!