Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek szerint nem megbízhatóak...

Ezek szerint nem megbízhatóak a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés
Képzeljétek el, hogy csináltam két tesztet volt rajta két csík, igaz halványan, de volt. Aztán késett 5 napot, már azt hittem akkor tényleg van baba, és erre tessék a 6. napon megjött a havim. Akkor miért volt csík a teszten!? Na de mindegy, mert ez nem változtat semmin, és nem vagyunk el keseredve!
2010. márc. 12. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A helyedben azért felkeresném a nőgyógyászom, azt mondják a pozítív teszt ritkán téved és vannak olyan nők akik terhesség közben is menstruálnak.Egyébként milyen tesztet használtál?
2010. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen tényleg azt mondják, hogy a pozitív nem téved. (esetleg te tévedhetsz, tehát a szellemcsíkkal összekevered, ilyesmi). szóval ha ott volt, akkor valószínű baba is volt, de lehet, hogy elment. nem akarlak megijeszteni, de a csík babát jelent, akármennyire is halvány
2010. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy babád volt. A vetélések jó részét a nők észre sem veszik, mert szokásos menses környékén történik, esetleg egy kissé erősebb vérzéssel. Aki nem tesztel nem is tud róla.
2010. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha elment volna, annak jele is lett volna nem?

Egyébként először Gabrielt aztán pedig Gravi hcg-t csináltam.

Várom még a válaszokat!

2010. márc. 12. 09:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Most láttam amit írtál! Akkor lehet hogy elment a baba és észre sem vettem?? És akkor ezt meg sem tudom hogy volt-e vagy nem??
2010. márc. 12. 09:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ilyen korán semmi jele, olyan mint a többi menstuáció. pár napja ágyazódott csak be és még a mérete sem növekedett nagyságrendekkel.
2010. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a pozitív tesztet mutasd meg az orvosodnak szerintem. hogy szerinte baba volt-e vagy sem
2010. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló vagyok, nekem a Clearblue terhességi teszt vált be. Valószinűleg igaza van a többi válaszolónak, mindenképp menj el orvoshoz.
2010. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ez egy korai vetélés volt. :-(


A terhességi teszt a vizeletben lévő HCG hormonra reagál, amit viuszont a baba termel. Ha két csíkod volt, akármilyen halvány is, az bizony babától volt, nem a teszt volt rossz. (PLáne nem két különféle teszt egyszerre.) Csak a baba nem tudott maradni.


Érdemes lenne esetleg egy hormonvizsgálatot csináltatni, hogy minden rendben van-e a progeszteronnal, tesztoszteronnal, prolaktinnal stb.

2010. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ennek semmi jele nincsen? Ez olyan furcsa..
2010. márc. 12. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!