Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na ezt vajon mikortól kellene...

Na ezt vajon mikortól kellene számolni?

Figyelt kérdés

Helló!

Utolsó mensim: június 25.

Kimaradt: július 27.-én

És ugyebár most augusztusban is.(27.-e körül kellett volna megjönnie)

Tesztet csináltam először hétfőn,az negatív lett,majd pénteken halvány,de teljesen egyértelmű pozitív.


A doki honnan fogja számolni a terhességet?Tuti h most augusztusban fogant,de ugye előtte kimaradt.



2015. szept. 5. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vérvétel vagy UH után a doki megmondja hogy mennyi idős ;)
2015. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvos mindig az utolsó menstruáció első napjától számolja,mivel ő nem lát bele ugye a magánéletedbe,hogy mikor voltatok együtt, illetve ultrahang sem tudja napra pontosan megmondani, így egységesen ez az alapelv. De általában a teherbeesés a ciklus közepére esik,tehát a baba legtöbbször 2 héttel fiatalabb,mint ami a papírokon van.
2015. szept. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen biztos h UH alapjam lesz az igazi idopont de hat azert kerdezem mert most kb 5 hetes lehegek.viszont mint irtam utoljara juniusban mensiztem.ezert kerdezem h azt fogja beiirni a doki vagy azt amikor kellett vna utan a juliusit?
2015. szept. 6. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Június 25.-e lesz beirva, de UH alapjàn lesz szàmolva a terhesség kora, és az is hogy mikorra leszel kiirva. Nekem az elsö genetikai UH utàn irta be, hogy mikorra vagyok kiirva, a genetikai UH-ra meg a nàla készült elsö két UH alapjàn küldött el. Nekem jan 1.-én volt meg utlojàra és november 9.-re voltam kiirva. Jó egészséget Netek! :-)
2015. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!