Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gabriel Teszt ilyen megbízha...

A Gabriel Teszt ilyen megbízhatatlan?

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken pozitív lett a Gabriel tesztem.igaz hogy halványabb a kontroll csíknal de jól láthatóan pozitív. Ma reggeli első pisit el raktam kis üvegbe és délelőtt meg csináltam egy újabb Gabriel teszttel, ami nagyon halvány lett, de lehet inkább negatív.

Amúgy én nem értem nem kellett volna már erősebb csíknak lenni ma?


2015. szept. 7. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De! Már erősebbnek kellene lennie . Késik már ? Csinálj más fajta tesztet :)
2015. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor ennyit a Gabriel tesztről. Gondoltam hogy már erősebbnek kellet volna lennie.

Nem tudom mikor kell meg jöjjön mert összes vissza van mostanában a ciklusaim.

2015. szept. 7. 13:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a teszt a hibás, lehet hoyg elment a baba és csükken a Hcg siznted. Dokit javaslok.
2015. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csökken
2015. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tüneteim annyi van hogy reggel nagyon émelyegtem, és tegnap is sok a gyomor savam amire szedek sav lekötött. És takony szerű nyúlós folyásom van.

Nem hinném hogy elment a baba mert nem vérzek.

2015. szept. 7. 14:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de a vetélésnek nem velejárója feltétlenül a vérzés... Én sem véreztem a következő hónapig egyáltalán. Csak onnan tudtam, hogy baj van, hogy elhalványodtak a tesztek, majd negatív lett. Persze, ez nem biztos, lehet csak hígabb volt a vizeleted.
2015. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez is a pakliban van? 😞 de!van egy barátnőm aki teljesen ellenzi a terhességi teszteket, szerinte biznisz az egész terhességi teszt piac, és lehet benne valami, végül is, ha jobban bele gondolunk be állíthatjak úgy is a teszteket hogy halványak legyenek, aztán ezel ösztönzik a nőket hogy vásároljanak minél több tesztet.
2015. szept. 7. 14:49
 8/12 anonim ***** válasza:

A Gabriel teszt nagyon is jó teszt!

Kémiai terhesség vagy vetélés az ami lehetett nálad.

Én vetéltem már el úgy,hogy 2 hétig nem is tudtam,hogy baj van mert nem véreztem....pedig nem egy szimpla mensi kimaradós vetélés volt...

Csinálj másik tesztet ha az is extra halvány vagy negatív akkor már nincs baba.

2015. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Gabriel teszt az egyik legjobb teszt. Én pont azért vettem ezt a tesztet, mert a többi tesztem halvány lett. A Gabriel tesztel délután 5-kor teszteltem olyan erős pozitívat, hogy majd leugrott a csík a tesztről.
2015. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem tudtam nyugodni és le szaladtam venni egy xepil teszt csíkot, és meg is csináltam és negatív lett.

Már úgy döntöttem hogy többet nem tesztelek, mert felesleges.

2015. szept. 7. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!