Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki érti ezt? BHCG vérből 6000...

Ki érti ezt? BHCG vérből 6000 X-epil teszt negatív 2 db is, másik teszt annak nem tudom a nevét szintén negatív, Gabriel halvány pozi. Doki UH 5 hetes terhesség

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiknek nem választódik ki a vizeletben a hcg :) gratulálok a babához :)
2015. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy lehet ez, de gratulálok! :)
2015. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

15 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok, mikor mozgást éreztem. Második baba.

Nekem a menszeszem is megvolt cak gyengébb. Többször teszteltem, mind negatív volt. A férjem hülyének nézett, hogy tesztelgetek, pedig megjött és a teszt is negatív volt. Amikor mocorgást éreztem, csiklandozás, mintha bugyborékolna a méhem, elmentem orvoshoz. Közölte 15 hetes terhes vagyk. Azt hittem elájulok! A férjem meg sikítva röhögött a sokktól.De örültünk. :)

Azt mondta az orvos, hogy nem választódik ki a hcg a vizeletemben. Pedig az első babónál nemvárt előtt 4 nappal pozi lett a teszt!

Érdekeds dolgok ezek. :D

Gratulálok!

2015. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

22 dpo-n még mindig fent van a hőm, hányinger,szédülés, mell fájdalom szintén.

Teszteltem x-epil 3db, predicator 1db - és mindig negatívat mutatott.

Vélemény?

2015. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!