Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigyes vérvételre...

Pajzsmirigyes vérvételre éhgyomorra kell menni, vagy lehet enni előtte? Mennyi idő alatt lesz meg egy ilyen vérvétel eredménye?

Figyelt kérdés
Jövő héten csütörtökön délután megyek endokrinológushoz. Lehetséges, hogy még aznap levesznek vért a tsh értékem megállapításához?
2010. márc. 12. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én 1 hete voltam pajzsmirigyes vérvételen.Ha csak a tsh szintedet nézik,akkor nyugodtan ehetsz előtte.Én sem mertem enni,meg inni se nagyon,de a doktornő azt mondta,hogy nyugodtan lehet enni,inni.
2010. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megkérdezhetem Te hol voltál vérvételen? Milyen a tsh értéked?

2010. márc. 12. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Budapesten voltam , a Péterfy kórházban.Az eredményt még nem tudom,mert csak április 2-án lesz kész.Remélem jó lesz,mert nagyon szeretnék már babát.Sajnos pajzsmirigy-alulműkösésem van,már pár hónapja szedek rá gyógyszert.De a babához max 2 lehet a tsh.
2010. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is Pesten megyek jövő héten, de magánba. 6,1 lett a tsh-m két hete. De a t3, t4 teljesen jó értékeket mutat. Így nem tudom mi van. Nekem van egy kislányom, a kistesó már 1 éve nem jön. )-:
2010. márc. 12. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is alulmüködésem van már több mint egy éve szedem rá a gyógyszert és még semmi.Nagyon nehéz beállítani a gyógyszert.Én múlt hónapban voltam ellenőrzésen vérvételen és azt mondta a doki éhgyomorral menjek.Nem tudom lehet azért mert minden mást néztek.Nekem még mindig nem jó a gyógyszer mert a tsh-m 12,8.Remélem ti nem jártok így,nektek gyorsabban,jobban és könnyebben beállítják majd!

2010. márc. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A laborban azt modnták ÉHGYOMORRA KELL menni!

Szóval, TSH VIZSGÁLAT ELŐTT ENNI tilos!

2018. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!